Biletomat Koncerty Gooral Live! Glow Club

Koncerty:  Gooral Live! Glow Club

Bilety na koncert

Gooral Live! Glow Club

termin

So, 09 maja 2015 godz. 21:30

miejsce

Glow Club
Andrzeja Struga 8/10, Łódź

organizator

GLOW CLUB

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 09 maj 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Gooral w Łodzi!

Gooral, Falcon1, Kuba Lib

Przyszedł czas na kolejną koncertową odsłonę w klubie Glow :)!

21:30 otwieramy bramkę, 22:00 zaczyna się koncert

Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną. Wielkim wpływem na twórczość Goorala było miejsce, z którego pochodzi – Bielsko-Biała. To miasto otoczone górami, dla jednych furtka na góry, dla drugich furtka na zgiełk. Gooral ma bliżej do miasta, ale w górach spędził pół życia, trenując i ucząc ludzi jazdy na nartach.

Sam o swojej muzyce mówi: "ETHNO ELEKTRO - tak nazywam Moją muzykę, to połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną"

[link]
https://www.facebook.com/NiezlyGooral
https://www.youtube.com/watch?v=DEO8WQWSR4o

Bilety: TBA


Afterparty po koncercie prowadzą:

FALCON1: Członek słynnego Steve Nash & Turntable Orchestra, DJ i turntablista, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski federacji IDA. Kiedyś bardzo aktywny uczestnik bitew turntablistyczncyh, dziś skupiony na graniu w klubach, współpracy z muzykami i produkcji. Jest także wziętym sędzią wielu zawodów Djskich.

[link]
https://soundcloud.com/djfalcon1
https://www.facebook.com/Falcon1yo

Kuba Lib: Producent/DJ/Promotor - Rezydent Dworca Tatrzańskiego w Zakopanem - klubowej perły Podhala. Pochodzi z Wrocławia, jednak w 2013 osiadł w Warszawie, gdzie mieszka i wciąż się rozwija. Początki jego romansu z muzyką sięgają wczesnego dzieciństwa, lecz pasja zrodziła się w 2000 roku, kiedy zaczął produkować bity dla lokalnych grup hip-hopowych. Samouk, jednak podstawy gry na instrumentach wyniósł z lekcji w szkole podstawowej. Po studiach wrócił do muzyki, lecz tym razem jako DJ. Szybko doceniony, został rezydentem legendarnego we Wrocławiu klubu Bezsenność w latach jego świetności, a następnie Planu B. Od tego czasu zwiedził najlepsze kluby w całej Polsce, grając ramię w ramię z czołowymi DJami. Techniczny perfekcjonista, dąży do miksu z kwarcową precyzją. W 2013 odsłonił drugie - bassowe oblicze zakładając KVBA 84, z którym kompletuje materiał na płytę.

[link]
https://www.facebook.com/kubalibmusic

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK