Biletomat Koncerty Grave i Malevolent Creation

Koncerty: Grave i Malevolent Creation

Bilety na koncert

Grave i Malevolent Creation

termin

Czw, 26 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Heart Of Rock Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 25 lis 2015 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 lis 2015 15:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Grave i Malevolent Creation zagrają w Warszawie!

Grave i Malevolent Creation

Wejście: 18:30

Start: 19:00

Agencja "Heart Of Rock" zaprasza na swoistą, death metalową ucztę. 25 listopada we Wrocławiu, a dzień później, 26 listopada w Warszawie zagrają Grave i Malevolent Creation.

Grave i Malevolent Creation to dwa najpopularniejsze, legendarne, najdłużej grające zespoły death metalowe które wyruszają razem w trasę po Europie przynosząc ludziom ból, zarazę i karę! Nowy album Malevolent Creation "Dead Man;s Path" wydany będzie 2 października przez Century Media Records. "Out of Respect For The Dead" - to nowe dzieło Grave, najbardziej okrutny i brutalny album zostanie wydany 16 października. Co może być bardziej odpowiednie od wysłania tych dwóch weteranów w dniu chwały death metalu na wspólną trasę aby siać spustoszenie i zniszczenie? Oba zespoły będą dzielić pozycję headlinera, zmieniając się co show. Więc spodziewajcie się dwóch headlinerów w jeden wieczór!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK