Biletomat Koncerty Sopot GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA

Koncerty: GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA

Bilety na koncert

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA

termin

Czw, 17 Kwiecień 2014 godz. 19:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Grażyna Łobaszewska z zespołem w Scenie

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA

Sopocki klub Scena zaprasza na wyjątkowy koncert promujący najnowszy album pierwszej damy piosenki polskiej - Grażyny Łobaszewskiej!

KONCERT GODZ.19.00
WSTĘP GODZ. 18.00

Grażyna Łobaszewska - jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. "Najczarniejsza z białych kobiet", bez wahania porównywana z Arethą Franklin czy Billie Holiday.

Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Od 2008 r. p. Grażynie regularnie towarzyszy formacja w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary), Michał Szczeblewski (perkusja) oraz Piotr Mania (piano).

Podczas koncertu promującego najnowszą płytę "Przepływamy" nie zabraknie również największych przebojów Artystki, takich jak "Czas nas uczy pogody" czy "Brzydcy"

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Ogólnopolski patronat nad projektem i trasą koncertową objęły TVP2 oraz Program 1. Polskiego Radia.

http://www.grazynalobaszewska.pl/
https://www.facebook.com/pages/Gra%C5%BCyna-%C5%81obaszewska/226219460737532?fref=ts

WAŻNE:
Osoby do 15 roku życia wejdą na koncert tylko z opiekunem. Osoby w wieku 16-17 lat musza mieć pisemna zgodę od opiekuna, którą należy okazać przy wejściu na koncert.

|| UWAGA PROMOCJA!!!! -20% ZNIŻKI RESTAURACJA SMAK MORZA W SOPOCIE ||
Kupując bilet na dowolny koncert organizowany przez Klub Scena otrzymują Państwo 20% rabat na każde danie, znajdujące się w aktualnej karcie menu restauracji Smak Morza .
Wystarczy przy zamówieniu u kelnera okazać bilet ( wydruk lub na urządzeniu mobilnym ).
Oferta ważna do 30 kwietnia br. Menu: www.smakmorza.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.