Biletomat Koncerty Grażyna Łobaszewska w Przeźmierowie

Koncerty: Grażyna Łobaszewska w Przeźmierowie

Bilety na koncert

Grażyna Łobaszewska w Przeźmierowie

termin

So, 22 października 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 22 paź 2016 15:00

43 PLN

Wyprzedane 

📄Grażyna Łobaszewska w Przeźmierowie!

Grażyna Łobaszewska

Grażyna Łobaszewska, znakomita wokalistka, której przeboje nucą kolejne pokolenia Polaków, wystąpi w Przeźmierowie.

Koncert będzie swoistą wycieczka po wszystkich płytach artystki. Z racji charakteru koncertu w repertuarze największe hity takie jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” etc. Zabrzmią także nowe piosenki z ostatniej płyty „Przepływamy” oraz najnowszego wydawnictwa „Sklejam się”. Nie zabraknie również sztandarów Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Dziwny jest…”. Poświęconej pamięci Mistrza: „Jednego serca”, „Płonąca stodoła”, „Dziwny jest ten świat” etc. Maraton z wyjątkowymi piosenkami. Wszystko to w arcyciekawych aranżacjach energetycznego zespołu AJAGORE w składzie:

Grażyna Łobaszewska – śpiew
Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas – gitary
Michał Szczeblewski – perkusja

Grażyna Łobaszewska debiutowała w 1971 roku na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Wkrótce zaczęła śpiewać w chórkach i na nagraniach Haliny Frąckowiak, Wojciecha Skowrońskiego i Elżbiety Wojnowskiej. Na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wystąpiła po raz pierwszy w 1974 roku. W kolejnych latach powracała do Opola wielokrotnie. W 1976 roku zdobyła tam nagrodę dziennikarzy za piosenkę „Nocny spacer”, w 1978 r. 3. Nagrodę za „Zwierciadło czasu”, a w 1991 roku I nagrodę za „Wszystko co złe omija mnie”. W trakcie barwnej kariery współpracowała też z zespołami Ergo Band, Crash, Alex Bandem, orkiestrą Zbigniewa Górnego oraz czołowymi muzykami jazzowymi, m. in. Januszem Skowronem, Krzysztofem Ścierańskim i Jarosławem Śmietaną.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK