Biletomat Bilety na koncerty Grzegorz Hyży Momenty Tour Grzegorz Hyży Momenty Tour

Concerts: Grzegorz Hyży Momenty Tour

Bilety na Concert

Grzegorz Hyży Momenty Tour

termin

Fri, 17 November 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Muzyczny B17
Bułgarska 17, 60-320 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety


Standard

I pula

available to
Thu, 12 oct 2017 15:00

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

available to
Fri, 17 nov 2017 13:06

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Grzegorz Hyży Momenty Tour - POZNAŃ

Grzegorz Hyży Momenty Tour

Grzegorz Hyży to wokalista który swoje pierwsze kroki stawiał kilka lat temu w jednym z programów telewizyjnych. Dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, jego przebojowe single nie schodzą z radiowych playlist. 
Znany z chwytliwych refrenów, które nuci cała Polska, muzyk wyrusza w klubową trasę koncertową promującą swoją najnowszą, złotą już płytę pt ”Momenty” która stanowi w karierze Hyżego moment szczególny - otworzyła bowiem nowy etap, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją.
Muzycznie "Momenty" to mądry i szlachetny flirt dwóch światów - mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Dzięki temu nowe piosenki zachwycą starszych fanów Hyżego, ale znajdą tu coś dla siebie także fani muzyki alternatywnej. Dotychczasowe skojarzenia z twórczością formacji Coldplay nadal są aktualne, ale spektrum odniesień zostało poszerzone o zupełnie nowe horyzonty. Wśród inspiracji Grzegorz (współkompozytor wszystkich utworów) wymienia m.in. takich wykonawców, jak Arctic Monkeys, London Grammar, Banners, Kings of Leon, Tom Odell czy Kensington.
Kilkaset koncertów zagranych przez ostatnie trzy lata dało Grześkowi dużo pewność siebie którą mimo krótkiego stażu słychać w każdym zaśpiewanym przez wokalistę dźwięku. Przekonamy się o tym już niedługo podczas koncertów w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

16 listopada 2017 / Gdańsk / B90
17 listopada 2017 / Poznań / B17
19 listopada 2017 / Warszawa / Stodoła
21 listopada 2017 / Wrocław / A2
22 listopada 2017 / Katowice / Królestwo

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Grzegorz Hyży Momenty Tour

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.