Biletomat Koncerty Hacktivist

Koncerty: Hacktivist

Bilety na koncert

Hacktivist

termin

Pon, 07 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 06 mar 2016 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 07 mar 2016 16:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Hacktivist w Warszawie

Hacktivist

Agencja P.W. Events ma ogromną przyjemność zaprosić na dwa koncerty brytyjskiej hybrydy rapu i metalu - HACKTIVIST! Muzycy po rewelacyjnych koncertach w Polsce w 2015 roku, jako support Enter Shikari, wrócą do nas by promować swój nowy album. Brytyjczycy zagrają 7 marca w warszawskiej Hydrozagadce i 8 marca we wrocławskim Firleju. Będą to pierwsze koncerty Hacktivist w Polsce jako headlinera, a w dodatku zagrają na nich materiał z nadchodzącej płyty, której premiera zapowiadana jest na początek 2016 roku!

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy to gitarzysta Timfy James odszedł z zespołu Heart of a Coward. Projekt Hacktivist narodził się we współpracy z lokalnym raperem J Hurleyem, który miał na swoim koncie przygody związane z brytyjską sceną undergroundowego metalu. Ich demo stało się szybko popularne w sieci. Bez wahania podjęli decyzję o skompletowaniu całego zespołu. Tym sposobem dołączył do nich perkusista Richard Hawking, basista Josh Gurner (ex-Sacred Mother Tongue) i drugi wokalista Ben Marvin (ex-Heart of a Coward). W 2012 roku wydali EP “Hacktivist”, której flagowym utworem był singiel “Unlike Us”. Utwór w ciągu 48 godzin znalazł się na 2 pozycji listy Amazon UK Metal Chart. Recenzje tego wydawnictwa znalazły się w najważniejszych brytyjskich magazynach muzycznych – o płycie pisał “Metal Hammer”, “Rock Sound”, a nawet “The Guardian”, wszyscy bardzo pozytywnie ocenili ten debiut na brytyjskiej scenie metalowej. Po tych sukcesach udało im się zagrać jako support na brytyjskiej trasie Enter Shikari, a także rozgrzewali publikę przed Kornem. Wystąpili na europejskich festiwalach, takich jak Sonishpere Festival, Download Festival, Rock am Ring, czy Rock im Park. W 2013 roku nagrali cover utworu „Niggas In Paris”, oryginalnie wykonywanego przez Jaya-Z i Kanye Westa, który okazał się prawdziwym hitem! Bardzo udany rok 2013 zamknęli trasą po UK jako headliner, z supportem w postaci The Algorithm. W 2014 roku wypuścili najpierw na światło dzienne utwór „False Idols”, który w kilkanaście godzin dotarł na 1 miejsce listy iTunes Metal Chart, a następnie singiel „Deceive and Defy”, gdzie gościnnie udzielił się wokalista Charlie Holmes (Heart In Hand). Hacktivist to nietuzinkowa mieszanka brutalnego metalu z motywami typowymi dla grime’u, czy nawet hardcore’u. Wszystko okraszone rapowymi wstawkami. Wielu nazywa to nowoczesnym djentem z elementami nu metalu, a muzycy wcale tego nie negują, bo przecież sami grają na 8-strunowych gitarach i 6-strunowym basie, co jest typowe dla osiągnięcia djentowych brzmień. Na początek roku 2016 zapowiadają nowy album. W we wrześniu 2015 roku odwiedzili po raz pierwszy Polskę, supportując Enter Shikari. Fani przyjęli ich bardzo gorąco i już nie mogą doczekać się na powrót Hacktivist z nowym materiałem!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK