Biletomat Koncerty Poznań Happysad

Koncerty: Happysad

Bilety na koncert

Happysad

termin

Pt, 06 listopada 2015 godz. 18:00

miejsce

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 05 lis 2015 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)





 

📄Happysad w Eskulapie!

Happysad, Muzyka Końca Lata

Z przyjemnością możemy poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się koncert happysad w Poznaniu, występ zespołu zostaje przeniesiony z klubu Eskulap do Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Data zostaje niezmieniona – muzycy wystąpią w stolicy Wielkopolski 6 listopada.

Poznański koncert happysad odbędzie się w ramach jesiennej ogólnopolskiej trasy zespołu – Tańczmy Tour. Koncert promować będzie ostatnie wydawnictwo happysad – wydany w ubiegłym roku krążek „Jakby Nie Było Jutra”. Muzycy zapowiadają jednak, że na setliście nie zabraknie też utworów z „Podróży z i pod prąd” – w tym roku mija bowiem dziesięć lat od premiery ich drugiej płyty.

Do Poznania happysad przyjedzie w towarzystwie zespołu Muzyka Końca Lata, która rozgrzeje publiczność przed głównym występem.

W związku ze zmianą miejsca koncertu do sprzedaży trafi dziś nowa pula wejściówek.

Bilety kupione na ten koncert w Eskulapie zachowują ważność.


Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. W 2015 roku Jesień zapowiada się wyjątkowo intensywnie, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów!

wejście: 18:00
start: 19:00

6 listopada w Eskulapie pojawi się HAPPYSAD. Poznański koncert odbędzie się w ramach jesiennej ogólnopolskiej trasy zespołu – Tańczmy Tour. Koncert promować będzie ostatnie wydawnictwo happysad – wydany w ubiegłym roku krążek „Jakby Nie Było Jutra”. Muzycy zapowiadają jednak, że na setliście nie zabraknie też utworów z „Podróży z i pod prąd” – w tym roku mija bowiem dziesięć lat od premiery ich drugiej płyty.

Do Poznania happysad przyjedzie w towarzystwie zespołu Muzyka Końca Lata, która rozgrzeje publiczność przed głównym występem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK