Biletomat Koncerty Happysad

Koncerty: Happysad

Bilety na koncert

Happysad

termin

Pt, 28 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 23:59

43 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 28 paź 2016 16:00

53 PLN

Wyprzedane 

📄Happysad w Przeźmierowie!

Happysad

Mają na koncie ponad 1000 koncertów, 5 złotych płyt i dwie platynowe. Happysad – jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce odwiedzi Przeźmierowo. Muzycy zagrają nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale – jak zapowiadają – odświeżą także parę starszych piosenek. Koncert otworzy natomiast grupa Ted Nemeth.

Zespół powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Trzy lata później ukazała się jego debiutancka płyta „Wszystko jedno”, uznana przez pismo Tylko Rock za jedną z 50 najważniejszych płyt w historii polskiego rocka. Promujący ją singlowy utwór „Zanim pójdę” utrzymywał się na liście przebojów radiowej Trójki aż przez 33 tygodnie.

Kolejne płyty przyniosły takie utwory jak „Mów mi dobrze”, „Bez znieczulenia”, „Taką wodą być”, czy „Łydka”. Ciekawą pozycją w dyskografii grupy jest też jubileuszowe wydawnictwo „Zadyszka”, na którym znalazły się utwory happysad wykonywane przez grupy Czesław Śpiewa, Indios Bravos, Enej, Muchy, czy Hurt oraz zapis koncertu zespołu w Jarocinie. W 2013 roku ukazało się natomiast DVD z zapisem koncertu na Przystanku Woodstock, festiwalu, na którym grupa gościła kilkukrotnie.

Koncert w Przeźmierowie będzie częścią jesiennej trasy zespołu. „Sami nie wiemy co ona przyniesie, bo mamy ogromne chęci odświeżyć setlistę i wrzucić do niej trochę staroci, ale jak wiekowe to będą utwory ustalimy na chwilę przed” – piszą na facebookowym profilu muzycy. Występ w Przeźmierowie otworzy łódzki zespół Ted Nemeth, nazywany nadzieją polskiego rocka alternatywnego i następcami Cool Kids of Death.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Happysad