Biletomat Koncerty AM, Pięć Dwa, BANAU, MIG - Juwenalia Bydgoskie

Koncerty: AM, Pięć Dwa, BANAU, MIG - Juwenalia Bydgoskie

Bilety na koncert

AM, Pięć Dwa, BANAU, MIG - Juwenalia Bydgoskie

termin

Czw, 17 maja 2018 godz. 18:00

miejsce

CWZS Zawisza Bydgoszcz
ul. Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz

organizator

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I Dzień (17.05)

I Dzień (17.05)

dostępna do
Śr, 16 maj 2018 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Karnet (17-18.05)

Karnet (17-18.05)

dostępna do
Śr, 16 maj 2018 23:59

20 PLN

Wyprzedane 

📄 Juwenalia Bydgoskie

AM
Pięć Dwa
BANAU
MIG

Bilety w dniu koncertu dostępne w kasach na wejściu

otwarcie bram godzina 18.00

Zespół AM
BANAU
Pięć Dwa
MIG

zamknięcie bram godzina 24.00

Studenci z ważną legitymacją wejście za darmo
Dzieci do lat 6 wejście za darmo

Festiwal tworzą bydgoskie uczelnie zrzeszone w Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Bydgoskich (PSSUB). Tegoroczne Juwenalia Bydgoskie będą się odbywać na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w dniach 17-18 maja. Wydarzenie nie jest skierowane jedynie do studentów, ale również dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Zespół AM został założony w 2006 roku przez Andrzeja Kliczkowskiego. Obecnie skład tworzą: Andrzej Kliczkowski, Arkadiusz Weran, Michał Jagodziński. Grają muzykę disco polo. Zespół zadebiutował utworem pt. “Za Twe oczy”. Występował podczas koncertów z największymi gwiazdami disco polo m.in. Akcent, Weekend, Power Play, Mejk, Mig.

Pięć Dwa powstał w 1999 roku w Poznaniu w składzie Przemysław "Hans" Frencel oraz Paweł "Deep" Paczkowski. To zespół który wykonuje muzykę z pogranicza hip-hopu i trip hopu. Duet zadebiutował wydanym rok później nielegalem Najwyższa instancja. Pięć Dwa szerzej zaistniał w 2003 roku za sprawą pierwszej, dostępnej w powszechnej sprzedaży płyty P-ń VI. Materiał cieszył się znaczną popularnością w kraju, szczególnie za sprawą piosenki "To my!", która była notowana m.in. na listach przebojów Polskiego Radia. W 2008 roku powstał album pt. Deep Hans. Zyski ze sprzedaży płyty pozwoliły raperom sfinansować kolejny materiał pt. T.R.I.P., który ukazał się w 2009 roku. W ramach promocji zostały zrealizowane teledyski do utworów "Spadłem" i "Gdzie ty jesteś?". 19 kwietnia 2011 roku ukazał się debiut solowy Hansa pt. 8.

BANAU to polski zespół rockowy założony 6 grudnia 2006 w Siemoniu i Unisławiu. Członkowie zespołu związani głównie z Bydgoszczą i Toruniem. Tworzą go Michał Sikora, Paweł Niewiemski, Szymon Niewiemski oraz Piotr Ślaski. W 2009 zespół wydał płytę ADHDEMO. W tym samym roku zagrali godzinny koncert w studiu Polskiego Radia. W 2010 wystąpili także w trzecim programie TVP. W latach 2010-2012 „Banau” został rekordzistą w skali kraju pod względem ilości zagranych koncertów podczas jednego finału  WOŚP. W 2010 zagrał ich 9, w 2011 aż 10, a w 2012 było to 8 koncertów. O ich rekordowym koncertowaniu wielokrotnie wspominał w mediach ogólnopolskich sam Jurek Owsiak. W 2011 zespół wystąpił w 2 edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka w telewizji Polsat, gdzie zaprezentował swój obecnie najbardziej znany utwór ADHD. W styczniu 2014 roku miał miejsce występ zespołu na największej w Polsce scenie 22 finału WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Powstał w roku 2000.  Formację tworzy czwórka rodzeństwa : Dorota , Marek , Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy.  Ich pierwszy utwór „ Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i Dance. Kolejne utwory to „Taki jest los” czy „ Niech podpowie ktoś mi dziś” . Kaseta o tytule”  Czy to prawda”, wydana została w roku 2002 a w niej 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi  TOP ONE , który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance.W roku 2009 formacja wydała kolejny materiał w postaci płyty zatytułowanej „Wróć do mnie”, a w niej również 12 piosenek. Ten zespół jako jeden z nielicznych tworzy autorskie utwory, w których można usłyszeć żywe instrumenty takie jak saksofon. W roku 2011 Formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo I Dance w Ryjewie. Rok później zespół dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu SMS zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA a piosenka „Jej dotyk „ uzyskała tytuł Hitu Lata 2012. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Juwenalia Bydgoskie!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK