Biletomat Koncerty Poznań Hatbreakers

Koncerty: Hatbreakers

Bilety na koncert

Hatbreakers

termin

So, 14 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 13 mar 2015 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 14 mar 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Hatbreakers w klubie Oczy

Hatbreakers

Good Taste Production zaprasza na soulującą, nie stroniącą od elektroniki mieszankę energetycznego soczystego grania – zespół Hatbreakers wystąpi 14 marca ww klubie Oczy Poznań promując swój debiutancki album „Yeti Superstar”!

Hatbreakers kiedyś trio, które miało być duetem a jest sekstetem. To soulująca, nie stroniąca od elektroniki mieszanka energetycznego soczystego grania z chilloutowym finiszem. Finaliści X Factora, nie na darmo zbierający ostatnio recenzje "jednego z najbardziej czadowych zespołów w Krakowie".

Hatbreakers to grupa ludzi, która zakłada na swe głowy czapki i wymyka się wszelkim ramom, zwłaszcza tym, które sami sobie narzucili.

Hatbreakers to pomysł Pawła. Akustyczna muzyka i starannie dobrany repertuar. Pierwotnie miał to być duet –wokal Pawła i surowy akompaniament gitary akustycznej (w tej roli stary znajomy, Andrzej). Szybko duet zmienił się w trio za sprawą saksofonisty Sebastiana. Trio Hatberakers dało kilkadziesiąt kameralnych koncertów oraz zaistniało w Internecie. Ciągła chęć rozwoju i tworzenia własnej muzyki sprawiła, że skład zespołu zasilili dwaj muzycy: basista Władek Foltyński i perkusjonalista Mateusz „Majster” Sarapata. W takim składzie Hatbreakers nagrali swoją pierwszą (jeszcze nie wydaną) płytę, której zapowiedzią są dwa single „Maybe I should” i "Hey man". Po odejściu Władka, miejsce basisty zajął Mamut (Michał Sarapata). Zmieniła się też koncepcja grania, powstały nowe utwory, które wyparły niektóre wcześniej nagrane. Zespół jest na ostatniej prostej do wydania swojej pierwszej, autorskiej płyty, koncertuje, eksperymentuje z brzmieniem. Co będzie dalej? Zobaczymy.

Nazwa zespołu to neologizm wymyślony przez Pawła, który niewątpliwie i konsekwentnie od lat jest wielkim fanem czapek. „Oryginalnie brzmiąca nazwa, która łączy w sobie kilka znaczeń oraz fakt jej nieobecności w sieci skłoniły nas do takiego wyboru.”

Paweł Bergel – wokal, loop
Andrzej Pudlik – gitara elektryczna
Sebastian Steć – saksofon tenorowy, saksofon sopranowy, piano
Michał Sarapata – gitara basowa
Mateusz Sarapata – instrumenty perkusyjne, MPD
Wiktoria Jakubowska - perkusja
Marcin Pater - realizacja dźwięku

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK