Biletomat Koncerty HEY

Koncerty: HEY

Bilety na koncert

HEY

termin

So, 07 stycznia 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 gru 2016 14:17

55 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 gru 2016 14:17

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 sty 2017 16:00

60 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
So, 07 sty 2017 16:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄Hey w klubie Wytwórnia!

Hey

 19:00 wstęp, 20:00 koncert

Z przykrością informujemy, że z powodów zdrowotnych najbliższe trzy koncerty w Katowicach, Łodzi i Krakowie zostają przeniesione na styczeń. Zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność, oczywiście można je też zwracać w miejscach zakupu.

Ogromnie przepraszamy za wszelkie niedogodności i dołączamy liścik od Kasi:

"Pannice i Panowie! Piszę do Was ze świata kołder i termoforów, gdzie toczę bitwę o powrót do zdrowia:( Tak się cieszyłam , że trasa przebiegała bez komplikacji i właśnie teraz, gdy mieliśmy "witać się z gąską" i hucznie zamykać listę koncertów- dopadła mnie zmora...Mogłabym stanąć w kącie niczym piec i spokojnie ogrzewać duży metraż, mogłabym straszyć kaszlem na wejściu do piekła, lecz śpiewać nie mogę:(( Bardzo Was przepraszam i tworząc kolejne abstrakcyjne origami z chustek higienicznych- żarliwie proszę- spotkajmy się w Styczniu.. Trzymajcie się mocno, podczas gdy ja kłaniam się najniżej!

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Hey jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. serwuje nam znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej.

Pierwsza płyta Hey’a „Fire”, wydana w 1993 r., jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych.

Przez ponad 20 lat działalności zespół żeni różne gatunki muzyczne - grunge, rock alternatywny i elektronikę. Po wydaniu dziesiątego studyjnego albumu „Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan” postanowił jeszcze raz zmierzyć się z akustycznymi aranżacjami swoich piosenek i wydał zarejestrowany w Filharmonii Szczecińskiej album „Hey w Filharmonii Szczecin”.

Ten album to nie tylko powrót do „Hey MTV Unplugged”, ale także do rodzinnego miasta, w którym powstał Hey. Płyta ukazała się w czerwcu 2015 roku.

Natomiast nowy studyjny album miał premierę 22 kwietnia 2016 roku. Jego tytuł to „BŁYSK”, a promują go single „Prędko, prędzej” oraz „Historie” - obydwa utwory dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed ukazaniem się nowego krążka, zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów „przebłysk”, podczas których, publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem z nadchodzącej płyty.

Na jego trasie nie zabrakło łódzkiej Wytwórni. Nie zabraknie jej i tym razem. Do zobaczenia 17 grudnia przy Łąkowej 29.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Hey

Promocja - Mikołajki 2016