Biletomat Koncerty HEY

Koncerty: HEY

Bilety na koncert

HEY

termin

So, 07 stycznia 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 gru 2016 14:17

55 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 gru 2016 14:17

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 sty 2017 16:00

60 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
So, 07 sty 2017 16:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄Hey w klubie Wytwórnia!

Hey

 19:00 wstęp, 20:00 koncert

Z przykrością informujemy, że z powodów zdrowotnych najbliższe trzy koncerty w Katowicach, Łodzi i Krakowie zostają przeniesione na styczeń. Zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność, oczywiście można je też zwracać w miejscach zakupu.

Ogromnie przepraszamy za wszelkie niedogodności i dołączamy liścik od Kasi:

"Pannice i Panowie! Piszę do Was ze świata kołder i termoforów, gdzie toczę bitwę o powrót do zdrowia:( Tak się cieszyłam , że trasa przebiegała bez komplikacji i właśnie teraz, gdy mieliśmy "witać się z gąską" i hucznie zamykać listę koncertów- dopadła mnie zmora...Mogłabym stanąć w kącie niczym piec i spokojnie ogrzewać duży metraż, mogłabym straszyć kaszlem na wejściu do piekła, lecz śpiewać nie mogę:(( Bardzo Was przepraszam i tworząc kolejne abstrakcyjne origami z chustek higienicznych- żarliwie proszę- spotkajmy się w Styczniu.. Trzymajcie się mocno, podczas gdy ja kłaniam się najniżej!

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Hey jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. serwuje nam znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej.

Pierwsza płyta Hey’a „Fire”, wydana w 1993 r., jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych.

Przez ponad 20 lat działalności zespół żeni różne gatunki muzyczne - grunge, rock alternatywny i elektronikę. Po wydaniu dziesiątego studyjnego albumu „Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan” postanowił jeszcze raz zmierzyć się z akustycznymi aranżacjami swoich piosenek i wydał zarejestrowany w Filharmonii Szczecińskiej album „Hey w Filharmonii Szczecin”.

Ten album to nie tylko powrót do „Hey MTV Unplugged”, ale także do rodzinnego miasta, w którym powstał Hey. Płyta ukazała się w czerwcu 2015 roku.

Natomiast nowy studyjny album miał premierę 22 kwietnia 2016 roku. Jego tytuł to „BŁYSK”, a promują go single „Prędko, prędzej” oraz „Historie” - obydwa utwory dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed ukazaniem się nowego krążka, zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów „przebłysk”, podczas których, publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem z nadchodzącej płyty.

Na jego trasie nie zabrakło łódzkiej Wytwórni. Nie zabraknie jej i tym razem. Do zobaczenia 17 grudnia przy Łąkowej 29.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Hey Promocja - Mikołajki 2016

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK