Biletomat Koncerty HEY, Trasa promująca płytę "BŁYSK"

Koncerty: HEY, Trasa promująca płytę "BŁYSK"

Bilety na koncert

HEY, Trasa promująca płytę "BŁYSK"

termin

Pt, 07 października 2016 godz. 19:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 27 wrz 2016 08:51

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 06 paź 2016 23:59

55 PLN

Wyprzedane 

📄HEY, Trasa promująca płytę "BŁYSK"

HEY

Start godz: 20:00
Wejście do klubu od 19:00

Trasa koncertowa zespołu HEY promująca płytę "BŁYSK", rozpocznie się 7 października w Zabrzu, a zakończy 18 grudnia w Krakowie.

HEY jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey’a „Fire” wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych. Przez ponad 20 lat działalności zespół oscyluje między grungem, rockiem alternatywnym aż po elektronikę.

Po swoim dziesiątym studyjnym albumie „Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan” postanowili jeszcze raz zmierzyć się z akustycznymi aranżacjami swoich piosenek i wydali, zarejestrowany w Filharmonii Szczecińskiej, album „Hey w Filharmonii Szczecin”. Ten album to nie tylko powrót do „Hey MTV Unplugged”, ale także do rodzinnego miasta, w którym powstał HEY. Płyta ukazała się w czerwcu 2015 roku. Natomiast, nowy, studyjny album miał swoją premierę 22 kwietnia br.. Jego tytuł to "BŁYSK", a promują go single "Prędko, prędzej" oraz "Historie" - obydwa utwory dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed ukazaniem się nowego krążka, zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów "przedBŁYSK", podczas których, publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem z nadchodzącej płyty. W lecie Hey pojawił się na kilku festiwalach m.in. Przystanek Woodstock, Gdańsk Dźwiga Muzę, Kraków Live Festival.

WWW: www.hey.pl
FB: facebook.com/hey1992
YT: http://www.youtube.com/heypltv

Limit wiekowy: + 16
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Oświadczenie do pobrania na stronie www.wiatrak.art.pl w opisie imprezy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Hey