Biletomat Koncerty Hiatus Kaiyote

Koncerty: Hiatus Kaiyote

Bilety na koncert

Hiatus Kaiyote

termin

Śr, 11 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 lis 2015 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 11 lis 2015 16:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Hiatus Kaiyote w warszawskiej Proximie!

Hiatus Kaiyote

Zespół Hiatus Kaiyote wystąpi 11 listopada w warszawskiej Proximie! Neo-soulowi Australijczycy promować będą swój drugi, doskonały album "Choose Your Weapon" wydany w maju tego roku!

wejście 19:00, start 20:00

Grupa powstała w 2011 roku w Melbourne. W 2012 ukazał się debiutancki krążek formacji "Tawk Tomahawk". Umieszczony na nim utwór "Nakamarra" był nominowany do Grammy w kategorii "Best R&B Performance". Fanką Hiatus Kaiyote jest sama królowa neo-soulu Erykah Badu, która odsłuch pierwszej płyty grupy skomentowała słowami: "Okay. I’m done. In love." Wśród wielbicieli zespołu są także Questlove (The Roots), Robert Glasper, a nawet Prince.

Uważani za wielką nadzieję współczesnego soulu muzycy stanęli na wysokości zadania wydając w maju drugi album "Choose Your Weapon". Już teraz bez cienia wątpliwości można napisać, że jest to jedno z najlepszych wydawnictw 2015, które na pewno znajdzie się wysoko wśród list podsumowujących trwający muzyczny rok.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK