Biletomat Koncerty HOPSIN

Koncerty: HOPSIN

Bilety na koncert

HOPSIN

termin

Nd, 10 lipca 2016 godz. 19:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 30 mar 2016 22:14

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 10 lip 2016 16:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄HOPSlN w warszawskim klubie Iskra!

HOPSlN

Wejście 16:00, start 19:00

10 lipca 2016 roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi amerykański raper - Hopsin!
Koncert odbędzie się w ramach imprezy The Hype!

THE HYPE to impreza Open Air organizowana na terenach przynależących do klubu Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie, gdzie 10 lipca 2016 roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi jeden z najciekawszych i bezkompromisowych raperów młodego pokolenia HOPSIN (USA)
Obok niego na scenie zobaczymy również QUEBONAFIDE (PL) i innych wybranych artystów, którzy wpisują się w koncept The Hype! Szczegóły wkrótce.

Więcej informacji http://www.the-hype.pl/

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii HOPSIN to jeden z najciekawszych i bezkompromisowych raperów młodego pokolenia, autor popularnego cyklu teledysków „Ill Mind of Hopsin”, Freshmen XXL 2012 obok Machine Gun Kelly, którego rok temu mieliśmy przyjemność gościć w Warszawie.

Były reprezentant Ruthless Records i Funk Volume, obecnie działający pod szyldem Undercover Prodigy, ma na koncie cztery albumy studyjne: “Gazing At The Moonlight”, “Raw”, “Knock Madness”, “Pound Syndrome” oraz mixtape “Haywire” (2009) zrealizowany we współpracy z raperem SwizZz, który ze strony DatPiff został ściągnięty 50 tys. razy w pierwszym tygodniu od wydania.

Pierwszy singiel “Sag My Pants” https://www.youtube.com/watch?v=gtfd69DfOak z płyty “Raw, ponad 39 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, w którym raper wyśmiewa takie sławy jak: Lil Wayne, Drake, Soulja Boy, Lupe Fiasco, Rick Ross i Tomica Wright, obecną właścicielkę Ruthless Records, sprawił, że o Hopsinie zaczął mówić cały świat. Piąta część cyklu „Ill Mind of Hopsin” wydana w 2012 roku https://www.youtube.com/watch?v=hRVOOwFNp5U osiągnęła ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube w trakcie pierwszych 24 godzin, obecnie liczba wyświetleń przekracza 59 mln.

Hopsin wystąpił na BET Cypher podczas 2012 BET Hip Hop Awards, obok SchoolBoy Q, Mac Miller i Mystikal. W 2015 roku single "Sag My Pants" i "Ill Mind of Hopsin 5" otrzymały złoty certyfikat RIAA. Najnowszy album Hopsina “Pound Syndrome” został wydany 24 lipca 2015 i zadebiutował na 17 miejscu Billboard 200 i sprzedał się w ilości 17,000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu od wydania.
Hopsin wystąpi w Polsce po raz pierwszy!

The Hype is real! http://www.the-hype.pl/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK