Biletomat Koncerty Warszawa HUNTER

Koncerty: HUNTER

Bilety na koncert

HUNTER

termin

Pt, 20 Kwiecień 2018 godz. 19:00

miejsce

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety


Standard (stojące)

I pula

dostępna do
Czw, 19 kwie 2018 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard (stojące)

II pula

dostępna do
Pt, 20 kwie 2018 15:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Hunter w klubie Stodoła!

HUNTER

20 kwietnia do Stodoły powróci HUNTER! Heavy metalowa formacja dowodzona przez Pawła „Draka” Grzegorczyka zaprezentuje fanom swoje najważniejsze utwory, jak również materiał z najnowszego albumu "NieWolnOść". Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.

Choć formacji HUNTER nikomu przedstawiać nie trzeba, warto podkreślić, że jest to grupa spod znaku niekonwencjonalnego mocnego grania oraz jeden z zespołów, który swoją oryginalnością stara się wyznaczyć nowe przestrzenie w muzyce. Grupa ma na koncie 7 albumów studyjnych, spośród który ostatni - "NieWolnOść" – ukazał się w 2016 roku. Nowy krążek spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów, którzy licznie przybywali na koncerty w całej Polsce.

Podczas kwietniowego występu zespołu w Stodole będzie można usłyszeć zarówno nowe utwory, jak przekrój kompozycji z poprzednich płyt. Tradycyjnie będzie to ukłon dla wszystkich fanów – zarówno tych starszych, jak i młodszych. Jak przystało na tę grupę, tego wieczoru nie zabraknie solidnej dawki heavy metalu oraz dobrej zabawy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.