Biletomat Koncerty HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

Koncerty: HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

Bilety na koncert

HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

termin

Pt, 13 października 2017 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 04 paź 2017 16:50

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 paź 2017 19:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄HYPE pres. PlanBe w Prozaku!

HYPE
PlanBe

bramy: 22:30, koncert: 23:00

HYPE oraz Prozak 2.0 po raz pierwszy w tym sezonie łączą siły - nic więcej nie trzeba dodawać. Ok trzeba, PlanBe wpada do nas ze swoim premierowym materiałem z płyty 'Insomnia', więc szykujcie się na pełen koncert promocyjny plus single z poprzednich lat.

Jazda bez trzymanki, stacja pierwsza.

INFO:
Koncert odbywa się na poziomie -2, otwarcie klubu o 22:30. Wejście na koncert tylko z opaskami. Before & After: HYPE Family.

BILETY:
I pula (100 sztuk) 20 PLN
II pula (100 sztuk) 30 PLN
Pojedyncze sztuki do kupienia na bramce w dniu koncertu oraz do wygrania na stronach Prozaka oraz HYPE.

---------
PlanBe rocznik dziewięć sześć - młody nieoszlifowany diament do korony QueQuality, urodzony w Tomaszowie Lubelskim a dziś działający na scenie krakowskiej. Nie może być przypadkiem, gdy nastoletni MC nagrywa pełen album z jednym z najbardziej rozchwytywanych i uniwersalnych producentów w Polsce. I nie jest. Nagrana z Lankiem "Fantasmagoria" ukazała ogromny potencjał młodego MC, z jednej strony serwując porcję bangerów pełnych chwytliwych melodii, spiętrzonych rymów i elastycznej nawijki, a z drugiej - odsłaniając nam normalnego gościa, który bez przyjmowania niepotrzebnej pozy opowiada o swojej codzienności.
Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Do Prozaka na swój długo wyczekiwany koncert wpada juz z debiutanckim LP "Insomnia".

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK