Biletomat Koncerty Hypnotic Brass Ensemble - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

Koncerty: Hypnotic Brass Ensemble - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

Bilety na koncert

Hypnotic Brass Ensemble - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

termin

Nd, 27 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 27 lis 2016 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Hypnotic Brass Ensemble zagra w Katowicach

Hypnotic Brass Ensemble

Już w niedzielę 27 listopada w Katowicach wyjątkowy koncert zagra Hypnotic Brass Ensemble. Dziewięciosobowa orkiestra uliczna z Chicago słynie z niepowtarzalnych, żywiołowych występów i porywania tłumów do wspólnej, szalonej zabawy.

W skład zespołu wchodzi siedmiu braci pochodzących z bardzo muzykalnej rodziny. Ich ojcem jest Phil Cohran, uznany trębacz jazzowy, który był m.in. jednym z filarów orkiestry Sun Ra i mentorem The Pharaohs (później znani jako Earth, Wind & Fire). Braterska orkiestra powstała na bazie wcześniejszego "rodzinnego" projektu Phil Cohran Youth Ensemble, w którym muzycy szlifowali umiejętności jeszcze jako nastolatkowie. Później zarabiali na życie graniem na ulicach Chicago, by w 2001 roku wydać własnym sumptem pierwszy album.

Od tamtej pory Hypnotic Brass Ensemble zagrali setki koncertów na całym świecie i współpracowali m.in. z Prince'em, Mos Defem, De La Soul, Eryką Badu, Damonem Albarnem z Blur i Tonym Allenem. Ich najbardziej znany utwór "War" trafił na ścieżkę dźwiękową do filmu "Igrzyska Śmierci". Inspiracje Hypnotic Bass Ensemble to nieskrępowane dźwięki nowoorleańskiego karnawału, jazzowa swoboda, lubieżny funk, uduchowiony soul oraz rozbujany rytm hiphopu, ale także rock, reggae, muzyka bałkańska oraz calypso.

Znakiem rozpoznawczym zespołu są pełne pasji i zaangażowania koncerty, które ociekają energią i spontanicznością. Nie inaczej będzie 27 listopada w Hipnozie! Zapraszamy gorąco!

HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE (USA)
https://soundcloud.com/hypnotic-brass-ensemble

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK