Biletomat Koncerty Warszawa I urodziny MM: W.E.N.A., ABEL, MAŁE MIASTA + GOŚCIE

Koncerty: I urodziny MM: W.E.N.A., ABEL, MAŁE MIASTA + GOŚCIE

Bilety na koncert

I urodziny MM: W.E.N.A., ABEL, MAŁE MIASTA + GOŚCIE

termin

So, 16 maja 2015 godz. 22:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

ART BASEN sp.z o.o. Spółka Komandytowa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia I urodziny MM: W.E.N.A., ABEL, MAŁE MIASTA + GOŚCIE w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Małe Miasta świętują 1. Urodziny

21:00 drzwi
22:00 start koncertu

Małe Miasta zapraszają na imprezę z okazji swoich I urodzin. Z tej okazji koncerty w BASENIE zagrają:

W.E.N.A.

Znany również jako Wudoe lub Montana Maxx. Działalność muzyczną podjął pod koniec lat 90. XX w. Ma na koncie cztery głośno przyjęte albumy: ,,Wyższe Dobro” (2007), nagrany w duecie z Rasmentalism ,,Duże Rzeczy” (2009), ,,Dalekie Zbliżenia” (2011), oraz ,,Nowa Ziemia” (2013).

Obecnie Wudoe to jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce, jako jeden z niewielu na scenie nie występuje w towarzystwie hypemana. Muzycznie artystę wspiera dj Ike. Dzięki energii i charyzmie jaką pokazuje podczas koncertów, W.E.N.A. zdobywa sobie coraz liczniejsze grono fanów. Do największych, koncertów z kilkutysięcznym gronem widzów można zaliczyć min. Mazury Hip-Hop Festiwal 2012, Gdańsk Dźwiga Muzę 2013, czy Hip-Hop Kemp 2011, 2013.

W 2015 W.E.N.A. rozpoczął równoległe pracę nad dwoma albumami: krótką płytą z warszawskim producentem Quizem, oraz długo grającym albumem z siedmioosobowym, wrocławskim zespołem jazzowym Electro-Acoustic Beat Sessions, z którym również ruszył w trasę koncertową.

ABEL

Pochodzący ze Słubic raper dał się poznać dzięki grupie Smagalaz, od samego początku wyprzedzającej resztę sceny w kwestii brzmienia czy pomysłów. Po dwóch wspólnych, zaprezentowanych odpowiednio w 2006 i 2010 roku płytach, przyszedł czas na dojrzewający w swoim tempie materiał solowy. Zeszłoroczny, wydany w Wielkim Joł album "Ostatni sarmata" to przemyślana, osobista treść niesiona oryginalnym stylem w nowoczesnym, eklektycznym opakowaniu, potrafiącym czerpać zarówno z trapu, jak i muzyki ludowej. Zapraszany do współpracy przez czołówkę polskiej sceny hiphopowej raper łączy promocję doskonale ocenianego krążka z tour koncertowym u boku Tede, z którym przygotowuje odrębny projekt. Na scenie Ablowi towarzyszy Brat Jordah - producent płyty ,,Ostatni sarmata” oraz współtwórca duetu Małe Miasta wydawanego przez Alkopoligamię.

MAŁE MIASTA + GOŚCIE
https://www.youtube.com/watch?v=MtMPEqW_xaI
Bezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu producenckiego to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z hip-hopem i eksperymentalnym R&B. 12 grudnia 2014 r. nakładem Alkopoligamii wydali swoją debiutancką płytę ,,MM”. Cały jej nakład rozszedł się już w przedsprzedaży. Na albumie talent i świeżość Małych Miast wzbogacona została udziałem gości jak: Ten Typ Mes, W.E.N.A., ABEL i Klaudia Szafrańska z XXANAXX. Uznanych artystów w wielu przypadkach zachęcili do współpracy remiksując ich utwory na takim poziomie, że żaden z wymienionych twórców nie miał wątpliwości godząc się na udział w płycie.
 
Mimo że na scenie stawiają dopiero pierwsze kroki, zdążyli już wystąpić u boku Mykki Blanco, Mister D. czy Kixnare’a. Poza utworami gości z debiutanckiego albumu remiksowali też kawałki Spinache’a czy Night Marks Eletric Trio. Za ten ostatni otrzymali pierwszą nagrodę w konkursie wytwórni U Know Me Records.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK