Biletomat Koncerty IAMX

Koncerty: IAMX

Bilety na koncert

IAMX

termin

Pt, 04 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 mar 2016 23:59

95 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 16:00

105 PLN

Wyprzedane 

📄IAMX powraca do Polski!

IAMX

Agencje Go Ahead i P.W. Events zapraszają: Chris Corner znany jako IAMX powraca do Polski na 2 koncerty! Mroczny kapłan zimnej elektroniki 4 marca odwiedzi gdański klub B90, a 5 marca pojawi się w poznańskim Eskulapie. Koncerty promować będą wydany na początku października album „ Metanoia”. Sam Corner o krążku mówi tak:

"Jestem dumny i szczęśliwy, że mogę ogłosić stworzenie nowego wydawnictwa, wręcz ekstatycznie cieszę się, że mój muzyczny bękart zaszedł tak daleko. Na krążku jest prostsze brzmienie, które przypomina moje wcześniejsze dokonania. Pojawia się czysta elektronika, pełna zmysłów dystopia Człowiek kontra Maszyna."

“IAMX to moja publiczna terapia” - mówi Chris Corner. „To mój sposób komunikacji ze światem, metoda by otworzyć swoje serce i tańczyć w tym samym czasie. To także wymówka by móc ze sobą igra
, by odkrywać poszczególne fragmenty swojej osobowości, nie musząc robić tego na codzień”.

„Metanoia” to szósty, wydany jako IAMX, album Cornera. Jest kamieniem milowym w twórczości angielskiego multiinstrumentalisty, producenta oraz kompozytora. Konsekwentnie, przykuwając uwagę charakterystycznym stylem, Corner stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej sceny elektronicznej.

Odciskając uprzednio swoje piętno jako członek i jeden z założycieli Sneaker Pimps, Corner wykuł nową tożsamość, dając się poznać jako IAMX. Gwałtowne połączenie nietuzinkowych melodii, chwytających za serce, osobistych tekstów oraz charyzmatycznych występów poskutkowało zebraniem licznej rzeszy wiernych fanów na całym świecie.
IAMX rozwinął się, zaczynając od enigmatycznych projektów studyjnych. Obecnie przedstawia ekscentryczne, zaangażowane live acty. Nie szczędzi jednocześnie wysmakowanych wizualizacji, kostiumów oraz obecności na scenie dodatkowych muzyków.

https://www.facebook.com/IAMXOFFICIAL/
www.IAMXmusic.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty IAMX

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK