Biletomat Koncerty Imany

Koncerty: Imany

Bilety na koncert

Imany

termin

Czw, 13 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Stary Maneż
ul. Słowackiego 23, Gdańsk

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 12 paź 2016 23:59

125 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 13 paź 2016 16:00

140 PLN

Wyprzedane 

📄Imany powraca do Polski!

Imany

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na trzy koncerty Imany! Wokalistka wystąpi 13 października w Starym Maneżu (Gdańsk), 14 października w Hali nr 2 MTP (Poznań) i 15 października w Progresji (Warszawa)!

wejście: 19:00
początek: 20:00

Po sukcesie czerwcowego koncertu Imany, wokalistka wraca do Polski! Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W tym roku wokalistka wydała również EP-kę "There were tears", którą promował singiel o tym samym tytule. Premiera najnowszego albumu, "The wrong kid of war", zaplanowana jest na 26 sierpnia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Imany

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK