Biletomat Koncerty In Hearts Wake

Koncerty: In Hearts Wake

Bilety na koncert

In Hearts Wake

termin

Wt, 11 kwietnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Winiary Bookings

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 10 kwi 2017 23:59

44 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 11 kwi 2017 16:00

49 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert australijskiej bomby metalcore’owej - IN HEARTS WAKE!

In Hearts Wake

Agencja WiniaryBookings zaprasza na jedyny w Polsce koncert australijskiej bomby metalcore’owej - IN HEARTS WAKE! Muzykom tak się u nas spodobało na poprzednim koncercie, że postanowili powrócić i zagrają 11.04 w poznańskim klubie Pod Minogą.

IN HEARTS WAKE (AUS) – UNFD

In Hearts Wake rozpoczęli karierę w 2006 roku jako piątka osób połączonych przez wspólne zainteresowania ciężką muzyką. Zainspirowani naturalnym pięknem, które otacza Byron Bay, dzielili się entuzjazmem do lepszego świata, co do dziś jest ich znakiem rozpoznawczym. Zespół wydał swój słynny album debiutancki "Divination" pod szyldem wytwórni UNFD w sierpniu 2012 roku, tym samym wchodząc głośno na scenę hardcore/metal. Przez pierwsze kilka lat działalności zespół koncertował po Australii, wydał kilka niezależnych EP, dzieląc się swoją muzyką za darmo jako mocno undergroundowy projekt. Naturalny postęp w kierunku nagrania pierwszego longplaya był nieuchronny i na początku 2012 roku zespół udał się do amerykańskiego Random Awesome Studio w stanie Michigan, aby nagrać płytę ze słynnym Joshem Schroederem (The Color Morale, For The Fallen Dreams, Legend). Tymczasem ich poziom rozpoznawalności rósł na całym świecie i zespołem zainteresowała się duża australijska wytwórnia z Melbourne – UNFD, która podpisała z nimi kontrakt i wydała jak dotąd ich wszystkie studyjne albumy. In Hearts Wake przemierzyli koncertowo całą Australię i Nową Zelandię, supportując takie zespoły jak: Parkway Drive, Enter Shikari czy Northlane. Zagrali ponad 100 koncertów w pierwszych ośmiu miesiącach po wydaniu debiutanckiego albumu. Panowie poszli za ciosem i po dwóch latach ciągłego życia w trasie ponownie zagościli w studiu, aby nagrać drugi krążek. W 2014 roku światło dzienne ujrzała płyta „Earthwalker”, która tylko potwierdziła ich pozycję na światowej scenie metalcore. Długo nie trzeba było czekać na kolejną nowość, a nią był album „Skydancer”. Jest to materiał, który tak naprawdę stanowi kontynuację „Earthwalker”, a całość jest spójnym konceptem. W zeszłym roku muzycy do swojego dorobku dołączyli split „Equinox” nagrany z innym australijskim odkryciem, Northlane.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK