Biletomat Koncerty Poznań INCITE

Koncerty: INCITE

Bilety na koncert

INCITE

termin

Czw, 05 lutego 2015 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 04 lut 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 05 lut 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄INCITE w Poznaniu!

INCITE

Agencja Go Ahead i Klub Pod Minogą z przyjemnością zapraszają na koncert grupy Incite! Zespół wystąpi w Poznaniu już 5 lutego!

Incite tworzą Richie Cavalera (wokal), Gene Macazan (gitara), Luis Marrufo (bas) i Zak (perkusja). Muzycy debiutowali w 2009 roku krążkiem „The Slaughter”, który wywołał spore poruszenie w środowisku metalowym. Po wydaniu płyty zespół wyruszył w trasę po Europie, Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych, supportując Dillinger Escape Plan i Soulfly. Richie Cavalera już jako 12-latek wystąpił na OZZ fest i zaśpiewał z Soulfly numer „Bleed”, nagrywał zarówno z Soulfly jak i Cavalera Conspiracy.

Jesienią 2014 roku światło dzienne ujrzał trzeci album Incite – „Up In Hell” – wydany przez Minus Head Records. Płytę promowały single „Fallen” i „WTF”:

Europejska część trasy promującej „Up In Hell” zacznie się 2 lutego w Kolonii, w Niemczech, a już 3 dni później zespół pojawi się w Poznaniu! Będzie to jedyny koncert Incite w Polsce.

Zapraszamy!

Zamów bllety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.