Biletomat Koncerty Poznań INCITE

Koncerty: INCITE

Bilety na koncert

INCITE

termin

Czw, 05 lutego 2015 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 04 lut 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 05 lut 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄INCITE w Poznaniu!

INCITE

Agencja Go Ahead i Klub Pod Minogą z przyjemnością zapraszają na koncert grupy Incite! Zespół wystąpi w Poznaniu już 5 lutego!

Incite tworzą Richie Cavalera (wokal), Gene Macazan (gitara), Luis Marrufo (bas) i Zak (perkusja). Muzycy debiutowali w 2009 roku krążkiem „The Slaughter”, który wywołał spore poruszenie w środowisku metalowym. Po wydaniu płyty zespół wyruszył w trasę po Europie, Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych, supportując Dillinger Escape Plan i Soulfly. Richie Cavalera już jako 12-latek wystąpił na OZZ fest i zaśpiewał z Soulfly numer „Bleed”, nagrywał zarówno z Soulfly jak i Cavalera Conspiracy.

Jesienią 2014 roku światło dzienne ujrzał trzeci album Incite – „Up In Hell” – wydany przez Minus Head Records. Płytę promowały single „Fallen” i „WTF”:

Europejska część trasy promującej „Up In Hell” zacznie się 2 lutego w Kolonii, w Niemczech, a już 3 dni później zespół pojawi się w Poznaniu! Będzie to jedyny koncert Incite w Polsce.

Zapraszamy!

Zamów bllety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.