Biletomat Koncerty Sopot INDIOS BRAVOS

Koncerty: INDIOS BRAVOS

Bilety na koncert

INDIOS BRAVOS

termin

Pt, 25 Kwiecień 2014 godz. 22:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety


VIP (Antresola)

I Pula

dostępna do
Pt, 25 kwie 2014 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 25 kwie 2014 16:00

38 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ))

 

📄Koncert Indios Bravos w klubie Scena

INDIOS BRAVOS

Wraz z sopockim klubem Scena zapraszamy 25 kwietnia na wyjątkowy koncert zespołu Indios Bravos.

KONCERT GODZ. 22.00

WSTĘP OD GODZ.20.00

Indios Bravos - założona w 1997 roku polska grupa muzyczna grająca mieszankę rocka, reggae i bluesa. Założycielem i liderem zespołu jest założyciel i były członek grupy Hey gitarzysta Piotr Banach, wokalistą zaś Piotr Gutkowski - Gutek. W 1999 roku ukazała się pierwsza półoficjalna płyta zespołu - Part One (duża w tym zasługa Kuby Wojewódzkiego, który specjalnie na potrzeby wydania tej płyty założył firmę wydawniczą „Pałac Kultury”), jej nakład szybko został wyczerpany.

W 2004 roku ukazała się pierwsza w pełni oficjalna płyta zespołu - Mental Revolution, przyniosła ona takie przeboje jak piosenki Pom pom, Tak to tak czy Sign. Płyta ta, podobnie jak wydana w 2006 reedycja - Mental Revolution (extended version) ugruntowała pozycję Indios Bravos na polskiej scenie reggae.

W 2006 roku zespół wystąpił na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W roku 2007 grupa otrzymała "złotego bączka" i wystąpił po raz kolejny na Przystanku Woodstock.

Następna płyta zespołu nosząca tytuł Peace! (początkowo album miał się nazywać Tu i Teraz) ukazała się w październiku 2007 roku. Singlami promującymi płytę były utwory Wolna wola oraz Mówię do Ciebie i siebie. Materiał zaprezentowany na nowej płycie nie mieści się w granicach klasycznego reggae, wyczuwalne są inspiracje płynące z innych gatunków muzyki.

13 marca 2009 roku ukazała się płyta zatytułowana Indios Bravos. 4 grudnia 2009 roku wydana została płyta On Stage na której można odnaleźć przekrój twórczości zespołu w wykonaniach koncertowych. Materiał został zarejestrowany w łódzkim klubie Dekompresja, 23 października 2009.

W październiku 2013 r. Premierę miał kolejny album zespołu JATATA, dobrze przyjęty przez stacje radiowe, dziennikarzy muzycznych i publiczność.

Obecny skład zespołu
Piotr Banach - gitara
Piotr Gutkowski (Gutek) - śpiew
Krzysztof Sak - gitara
Rysiek Łabul - gitara basowa
Lech Grochala - instrumenty perkusyjne (od września 2007)

Dyskografia
1999 - Part One
2004 - Mental Revolution
2006 - Mental Revolution (extended version)
2007 - Peace!
2007 - Indios Bravos Przystanek Woodstock 2006/2007 (DVD)
2009 - Indios Bravos
2009 - On Stage
2013 - JATATA

https://www.facebook.com/IndiosBravos?fref=ts

WAŻNE:
Osoby do 15 roku życia wejdą na koncert tylko z opiekunem. Osoby w wieku 16-17 lat musza mieć pisemna zgodę od opiekuna, którą należy okazać przy wejściu na koncert.
.........................................................................................................


|| UWAGA PROMOCJA!!!! -20% ZNIŻKI RESTAURACJA SMAK MORZA W SOPOCIE ||

Kupując bilet na dowolny koncert organizowany przez Klub Scena otrzymują Państwo 20% rabat na każde danie, znajdujące się w aktualnej karcie menu restauracji Smak Morza . Wystarczy przy zamówieniu u kelnera okazać bilet ( wydruk lub na urządzeniu mobilnym ). Oferta ważna do 30 kwietnia br. Menu: www.smakmorza.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.