Biletomat Koncerty Iza Lach - KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty: Iza Lach - KONCERT ODWOŁANY!

Bilety na koncert

Iza Lach - KONCERT ODWOŁANY!

termin

So, 26 września 2015 godz. 21:00

miejsce

Bohomass Lab
Kapitulna 4, Kielce

organizator

Bohomass Lab

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Iza Lach - KONCERT ODWOŁANY! w innym terminie i miejscu.


 

📄Iza Lach wystąpi w Kielcach!

Iza Lach

IZA LACH - młoda, utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, ulubienica Snoop Dogga, wystąpi 26 września na scenie BOHO.

21:00 - otwarcie

23:00 - koncert

IZA LACH zadebiutowała w 2008 albumem "Już Czas", promowanym singlem „Nie”, dzięki któremu została okrzyknięta przez krytyków księżniczką polskiego popu. W 2011 roku w sprzedaży pojawił się drugi krążek wokalistki – „Krzyk”. W 2012 roku Iza wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga do piosenki "Set It Off". Zwycięstwo zaowocowało długofalową współpracą pomiędzy artystami, której efektem była płyta „Off The Wire”.

Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością wokalistki są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos.

30 września 2014 roku ukazała się czwarta, najbardziej dojrzała i osobista płyta w karierze Izy – „Painkiller”. Jedenaście nowych kompozycji z gościnnym udziałem The Airplane Boys i Soopafy to zapis stopniowej przemiany w wolną i pozbawioną złudzeń artystkę.

Iza Lach występuje na żywo od 2012 roku – zagrała z zespołem ponad 50 koncertów na scenach klubowych i festiwalach w Polsce, Niemczech i USA.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK