Biletomat Koncerty HV/Noon & Iza Lach

Koncerty: HV/Noon & Iza Lach

Bilety na koncert

HV/Noon & Iza Lach

termin

Pt, 13 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

FABRYKA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia HV/Noon & Iza Lach w innym terminie i miejscu.


 

📄Iza Lach i Hv/Noon w Fabryce!

Iza Lach, HV/Noon

Hv/Noon (Hatti Vatti x Noon)
Iza Lach

Start i otwarcie bram: 20:00

HV/NOON

NOON, od początku kariery producenckiej słynie z nieszablonowego podejścia do muzyki i ma za sobą płyty, które są określane mianem „klasycznych”. Jako producent muzyczny przyczynił się do sukcesu takich artystów jak Grammatik (“Światła Miasta”, 2000) oraz Pezet (“Muzyka klasyczna”, 2002 i “Muzyka poważna”, 2004). NOON to również albumy instrumentalne - kultowe „Gry Studyjne” (2003) czy debiutanckie „Bleak Output” (2000).

HV (Hatti Vatti), to wszechstronny producent ceniony nie tylko za wydany w 2014 roku album “Worship Nothing”, który przez krytyków uznawany jest za najlepszą polska płytę elektroniczną roku, ale również za wysoko notowany mini-album “Algebra” (2013). Jego przeszłość muzyczna to bogata dyskografia winylowa z powodzeniem funkcjonująca na rynku europejskim.

24 Listopada 2014, nakładem Nowe Nagrania ukazał się album, będący efektem wspólnej - rocznej pracy obu producentów. HV/NOON to bezprecedensowy w historii polskiej muzyki projekt naturalnie łączący nowoczesne gatunki muzyki miejskiej, który jednocześnie tworzy spójną i niepodrabialną w zakresie klimatu opowieść. Osią albumu są wyjątkowi i starannie dobrani goście, którzy znajdują się w czołówce nurtów muzycznych, które reprezentują: Eldo, Hades, Jotuze, Małpa, O.S.T.R. a także Misia Furtak i DJ Twister.

Album znalazł się na 12. miejscu w rankingu "Wyborczej" (Płyta Roku), a utwór "Wilk" na trzecim miejscu wśród 10 najlepszych polskich utworów hip-hopowych (CGM).

Odsłuch -> www.nowenagrania.bandcamp.com/album/hv-noon

"Twórcza wymiana na linii Warszawa - Sopot zaowocowała absolutnie zjawiskowym albumem" - Hiro

"Rewolucja w polskim hip-hopie" - Gazeta.pl

"HV/NOON to z pewnością jedna z bardziej elektryzujących premier tego roku, pozycja wnosząca nową jakość do rodzimej muzyki." - Nowamuzyka.pl

Iza Lach

IZA zadebiutowała w 2008 i została wkrótce okrzyknięta "księżniczką polskiego popu" przez krytyków. Cztery lata później została ulubienicą Snoop Dogga. Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością Izy są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos. 30 września ukazała się czwarta, najbardziej dojrzała i osobista płyta w karierze artystki - Painkiller. IZA występuje na żywo od 2012 – zagrała z zespołem ponad 50 koncertów na scenach klubowych i festiwalach w Polsce, Niemczech i USA. Trasa "Painkiller Tour" promuje najnowszy album.

Singiel "Undecided", promujący płytę:
- https://www.youtube.com/watch?v=5Knm4WVsBmc

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK