Biletomat Koncerty J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

Koncerty: J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

Bilety na koncert

J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

termin

Nd, 24 stycznia 2016 godz. 19:00

miejsce

Klub 55
Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa

organizator

BIG idea

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 22 sty 2016 16:14

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 23 sty 2016 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 24 sty 2016 15:00

39 PLN

Wyprzedane 

📄J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

J DILLA TRIBUTE / ILLA J

Już 24 stycznia w warszawskim klubie 55, wieczór poświęcony twórczości jednego z najbardziej szanowanych producentów muzycznych - J Dilla! Imprezę dopełni koncert młodszego brata artysty Illa J, jednego z najbardziej wszechstronnych muzyków z Detroit!

19:00 Start, 21:00 Koncert

Jeśli masz ochotę na odrobinę relaksu przy bitach J Dilli i eklektycznej muzyce Illa J-a, nie może Cię tam zabraknąć!

Illa J to uzdolniony muzycznie artysta z pogranicza hip hopu i r'n'b. Jego teksty, śpiew, rap i produkcje są z pewnością znane wszystkim fanom jego starszego brata - OFFICIAL J DILLA, z którym przez lata współpracował, a od jego nieodżałowanej śmierci kontynuuje muzyczne dziedzictwo swojej rodziny, zapoczątkowane przez ojca, który pisał teksty piosenek dla światowej sławy artystów Motown Records w Detroit.

Jego debiutancki album z 2008 roku, "Yancey Boys" został wydany przez zlokalizowaną w L.A. wytwórnię Delicious Vinyl. Od tego czasu wstąpił do legendarnej grupy z Detroit - Slum Village. Posiada bogate doświadczenie zarówno studyjne jak i sceniczne jako Yancey Boys i Slum
Village. Obecnie były członek Slum Village współpracuje z płodnymi producentami takimi jak Kaytranada, Potatohead People, czy Calvin Valentine, a także z jazzowym muzykiem Robertem Glasper.

Jego drugi solowy album zatytułowany Illa J LP został wydany w październiku 2015 roku nakładem Bastard Jazz Records. Świeży nowy dźwięk z domieszką funku i electro i położenie nacisku na wokal, pokazuje, że Illa J potrafi odnaleźć się w różnych nurtach muzycznych i nie da się go zaszufladkować.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK