Biletomat Koncerty Warszawa J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

Koncerty: J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

Bilety na koncert

J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

termin

Nd, 24 stycznia 2016 godz. 19:00

miejsce

Klub 55
Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa

organizator

BIG idea

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 22 sty 2016 16:14

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 23 sty 2016 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Nd, 24 sty 2016 15:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄J DILLA TRIBUTE / ILLA J W WARSZAWIE

J DILLA TRIBUTE / ILLA J

Już 24 stycznia w warszawskim klubie 55, wieczór poświęcony twórczości jednego z najbardziej szanowanych producentów muzycznych - J Dilla! Imprezę dopełni koncert młodszego brata artysty Illa J, jednego z najbardziej wszechstronnych muzyków z Detroit!

19:00 Start, 21:00 Koncert

Jeśli masz ochotę na odrobinę relaksu przy bitach J Dilli i eklektycznej muzyce Illa J-a, nie może Cię tam zabraknąć!

Illa J to uzdolniony muzycznie artysta z pogranicza hip hopu i r'n'b. Jego teksty, śpiew, rap i produkcje są z pewnością znane wszystkim fanom jego starszego brata - OFFICIAL J DILLA, z którym przez lata współpracował, a od jego nieodżałowanej śmierci kontynuuje muzyczne dziedzictwo swojej rodziny, zapoczątkowane przez ojca, który pisał teksty piosenek dla światowej sławy artystów Motown Records w Detroit.

Jego debiutancki album z 2008 roku, "Yancey Boys" został wydany przez zlokalizowaną w L.A. wytwórnię Delicious Vinyl. Od tego czasu wstąpił do legendarnej grupy z Detroit - Slum Village. Posiada bogate doświadczenie zarówno studyjne jak i sceniczne jako Yancey Boys i Slum
Village. Obecnie były członek Slum Village współpracuje z płodnymi producentami takimi jak Kaytranada, Potatohead People, czy Calvin Valentine, a także z jazzowym muzykiem Robertem Glasper.

Jego drugi solowy album zatytułowany Illa J LP został wydany w październiku 2015 roku nakładem Bastard Jazz Records. Świeży nowy dźwięk z domieszką funku i electro i położenie nacisku na wokal, pokazuje, że Illa J potrafi odnaleźć się w różnych nurtach muzycznych i nie da się go zaszufladkować.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK