Biletomat Koncerty Katowice J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

Koncerty: J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

Bilety na koncert

J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

termin

Pt, 11 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

LIFE CLUB
Sądowa 9, 40-077 Katowice

organizator

BIG idea

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 10 mar 2016 23:59

10 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 11 mar 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

DAAAM! LA Here's To You! J-RO of THA ALKAHOLIKS (LA, CALIFORNIA) x RED! EXCLUSIVE WEST COAST G-FUNK PARTY!

20:00 Start, 22:00 Koncert


J-RO of THA ALKAHOLIKS (LA, CALIFORNIA) x RED!

Support: ADECKI oraz duet JAZBROTHERS!
Prowadzenie: WUJEK SAMO ZŁO!

EXCLUSIVE WESTCOAST G-FUNK PARTY w ramach cyklu DOBRY WUJO.PL VOL.1 z okazji oficjalnego otwarcia SKLEPU WUJO.PL W KATOWICACH! W programie dużo atrakcji, stuffu od Wuja, Special Cana Drink i wiele innych.

J-Ro wystąpi na żywo w klubie LIFE w Katowicach na ekskluzywnym koncercie, podzielonym na trzy 20 minutowe części w pełnej interakcji z uczestnikami.TO NIE BĘDZIE KOLEJNY KONCERT W BLASKU ŚWIATEŁ, na dużej scenie, ogrodzonej barierkami! TO BĘDZIE SZALONA DOMÓWKA, rodem z klipu Tha Alkaholiks & Pharrell Williams "Best U Can"

https://www.youtube.com/watch?v=7M6yvOiWqTo

Podczas której J-Ro zagra największe klasyki, jak sam zapowiedział "I have a show with all the Classics!" i będzie bawić się z nami "All Night"

https://www.youtube.com/watch?v=hi4FgleGmWk

choć i tak skończy się jak zwykle... "Hip Hop Drunkies!" ;)

https://www.youtube.com/watch?v=TdxOdjeQUyE

It's gonna be a party y'all!

Podobnie jak na niezapomnianej domówce z Keith Murray, koncert J-Ro odbędzie się na nagłośnionej, oświetlonej, kameralnej scenie. Chcemy żeby nie dzieliły was z J-Ro żadne barierki, fosy, czy wysoki podest! Klub LIFE też wybraliśmy nie bez powodu, najbardziej oddaje klimat domówki z "Best U Can"! Pamiętacie jak było na koncercie Keith Murray? w marcu robimy powtórkę z rozrywki!

Prawdziwym fanom Hip Hopu J-Ro i ekipy Tha Alkaholiks (Tha Liks) przedstawiać nie trzeba. Kto z nas nie katował albumów "21 & Over" czy choćby "Likwidation" zachwycając się skillsami i genialnymi zwrotkami rapującego od 13 roku życia J-Ro i jego kolegów. Ekipa po wydanym w 1993 roku albumie "21 And Over" zdobyła szacunek i jedną z ważniejszych pozycji w świecie hip-hop'u. Debiutancka płyta "21 And Over" rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy i została doceniona przez krytyków, którym do gustu przypadł sposób rymowania. Album otrzymał "cztery mikrofony" magazynu THE SOURCE, a singiel "Make Room" został okrzyknięty hip-hop'owym hitem 1993 roku.

Zresztą każdy album Tha Alkaholiks, to majstersztyk, wychodzący w większości spod ręki producenta E-Swift jak również Diamond D czy Mad Lib'a. "Coast II Coast" jest echem rytmów z "21 And Over". Pierwszy singiel, "DAAAM!" to kontynuacja "Make Room", który od razu stał się klasyką. Z kolei trzeci album zespołu "Likwidation", podobnie jak poprzednie z dużą dawką humoru i mistrzowskimi rymami J-RO i Tash'a to jedna z najbardziej znanych płyty zespołu, na której pojawili się między innymi: Xzibit, Ol' Dirty Bastard, King Tee, LL Cool J czy Nas.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK