Biletomat Koncerty J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

Koncerty: J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

Bilety na koncert

J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

termin

Pt, 11 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

LIFE CLUB
Sądowa 9, 40-077 Katowice

organizator

BIG idea

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 10 mar 2016 23:59

10 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 mar 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄J-RO of THA ALKAHOLIKS x RED W KATOWICACH

DAAAM! LA Here's To You! J-RO of THA ALKAHOLIKS (LA, CALIFORNIA) x RED! EXCLUSIVE WEST COAST G-FUNK PARTY!

20:00 Start, 22:00 Koncert


J-RO of THA ALKAHOLIKS (LA, CALIFORNIA) x RED!

Support: ADECKI oraz duet JAZBROTHERS!
Prowadzenie: WUJEK SAMO ZŁO!

EXCLUSIVE WESTCOAST G-FUNK PARTY w ramach cyklu DOBRY WUJO.PL VOL.1 z okazji oficjalnego otwarcia SKLEPU WUJO.PL W KATOWICACH! W programie dużo atrakcji, stuffu od Wuja, Special Cana Drink i wiele innych.

J-Ro wystąpi na żywo w klubie LIFE w Katowicach na ekskluzywnym koncercie, podzielonym na trzy 20 minutowe części w pełnej interakcji z uczestnikami.TO NIE BĘDZIE KOLEJNY KONCERT W BLASKU ŚWIATEŁ, na dużej scenie, ogrodzonej barierkami! TO BĘDZIE SZALONA DOMÓWKA, rodem z klipu Tha Alkaholiks & Pharrell Williams "Best U Can"

https://www.youtube.com/watch?v=7M6yvOiWqTo

Podczas której J-Ro zagra największe klasyki, jak sam zapowiedział "I have a show with all the Classics!" i będzie bawić się z nami "All Night"

https://www.youtube.com/watch?v=hi4FgleGmWk

choć i tak skończy się jak zwykle... "Hip Hop Drunkies!" ;)

https://www.youtube.com/watch?v=TdxOdjeQUyE

It's gonna be a party y'all!

Podobnie jak na niezapomnianej domówce z Keith Murray, koncert J-Ro odbędzie się na nagłośnionej, oświetlonej, kameralnej scenie. Chcemy żeby nie dzieliły was z J-Ro żadne barierki, fosy, czy wysoki podest! Klub LIFE też wybraliśmy nie bez powodu, najbardziej oddaje klimat domówki z "Best U Can"! Pamiętacie jak było na koncercie Keith Murray? w marcu robimy powtórkę z rozrywki!

Prawdziwym fanom Hip Hopu J-Ro i ekipy Tha Alkaholiks (Tha Liks) przedstawiać nie trzeba. Kto z nas nie katował albumów "21 & Over" czy choćby "Likwidation" zachwycając się skillsami i genialnymi zwrotkami rapującego od 13 roku życia J-Ro i jego kolegów. Ekipa po wydanym w 1993 roku albumie "21 And Over" zdobyła szacunek i jedną z ważniejszych pozycji w świecie hip-hop'u. Debiutancka płyta "21 And Over" rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy i została doceniona przez krytyków, którym do gustu przypadł sposób rymowania. Album otrzymał "cztery mikrofony" magazynu THE SOURCE, a singiel "Make Room" został okrzyknięty hip-hop'owym hitem 1993 roku.

Zresztą każdy album Tha Alkaholiks, to majstersztyk, wychodzący w większości spod ręki producenta E-Swift jak również Diamond D czy Mad Lib'a. "Coast II Coast" jest echem rytmów z "21 And Over". Pierwszy singiel, "DAAAM!" to kontynuacja "Make Room", który od razu stał się klasyką. Z kolei trzeci album zespołu "Likwidation", podobnie jak poprzednie z dużą dawką humoru i mistrzowskimi rymami J-RO i Tash'a to jedna z najbardziej znanych płyty zespołu, na której pojawili się między innymi: Xzibit, Ol' Dirty Bastard, King Tee, LL Cool J czy Nas.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK