Biletomat Koncerty Przeźmierowo Jacek Wójcicki z orkiestrą Le Quattro Stagioni

Koncerty: Jacek Wójcicki z orkiestrą Le Quattro Stagioni

Bilety na koncert

Jacek Wójcicki z orkiestrą Le Quattro Stagioni

termin

So, 05 listopada 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 31 paź 2016 23:59

47 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jacek Wójcicki z orkiestrą „Le Quattro Stagioni”!

Jacek Wójcicki z orkiestrą „Le Quattro Stagioni”

Największe przeboje z repertuaru Jacka Wójcickiego oraz szlagiery muzyki klasycznej usłyszymy podczas wyjątkowego koncertu. Znanemu aktorowi i piosenkarzowi towarzyszyć będzie orkiestra „Le Quattro Stagioni” pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego.
Jacek Wójcicki ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od lat występuje w teatrach, serialach, filmach i kabaretach (m. in. w Piwnicy Pod Baranami i Kabarecie Olgi Lipińskiej). Dzieci kojarzą go z roli Pana Tenorka, dorośli łatwo rozpoznają jego charakterystyczny głos. Jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej estrady. Aktor porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, a sam artysta świetnie czuje się zarówno w lirycznym, jak i komicznym repertuarze.
Akompaniować mu będzie orkiestra „Le Quattro Stagioni”. Powstała ona w 2000 roku z inicjatywy dyrygenta i skrzypka Tadeusza Żmijewskiego. W orkiestrze grają muzycy z czołowych poznańskich instytucji kultury. Przez lata orkiestra wyrobiła sobie własny styl i piękne, symfoniczne i kameralne brzmienie. Wykonuje zarówno repertuar typowo symfoniczny, jak i operowy, musicalowy, operetkowy i rozrywkowy.

Zespół w dorobku ma niemal 300 koncertów. Wśród solistów, z którymi występował są m. in. Wiesław Ochman, Piotr Paleczny, Konstanty Andrzej Kulka i Grażyna Brodzińska. Orkiestra towarzyszy także artystom estradowym, wśród których byli do tej pory Zbigniew Wodecki, Grzegorz Turnau, Krystyna Prońko, Joanna Rawik i wielu innych. Zespół współpracował też z byłym wokalistą grupy Genesis – Rayem Wilsonem oraz zespołami Dżem i Perfect. Za płytę „Dżem Symfonicznie” Tadeusz Żmijewski wraz z orkiestrą otrzymał Złotą Płytę.
Nazwa „Le Quattro Stagioni”, czyli „Cztery pory roku” nie sugeruje nastawienia na konkretną epokę w historii muzyki, lecz na zmienność gatunków muzycznych, które uprawia, tak jak zmienia się pogoda w poszczególnych fazach roku. Publiczność, która zasiądzie w Centrum Kultury Przeźmierowo w sobotę, 5 listopada, spodziewać się może dużej różnorodności stylistycznej. Ale przede wszystkim – doskonałej muzyki, którą gwarantują Jacek Wójcicki i orkiestra.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK