Biletomat Koncerty Jacek Wójcicki z orkiestrą Le Quattro Stagioni

Koncerty: Jacek Wójcicki z orkiestrą Le Quattro Stagioni

Bilety na koncert

Jacek Wójcicki z orkiestrą Le Quattro Stagioni

termin

So, 05 listopada 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 31 paź 2016 23:59

47 PLN

Wyprzedane 

📄Jacek Wójcicki z orkiestrą „Le Quattro Stagioni”!

Jacek Wójcicki z orkiestrą „Le Quattro Stagioni”

Największe przeboje z repertuaru Jacka Wójcickiego oraz szlagiery muzyki klasycznej usłyszymy podczas wyjątkowego koncertu. Znanemu aktorowi i piosenkarzowi towarzyszyć będzie orkiestra „Le Quattro Stagioni” pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego.
Jacek Wójcicki ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od lat występuje w teatrach, serialach, filmach i kabaretach (m. in. w Piwnicy Pod Baranami i Kabarecie Olgi Lipińskiej). Dzieci kojarzą go z roli Pana Tenorka, dorośli łatwo rozpoznają jego charakterystyczny głos. Jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej estrady. Aktor porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, a sam artysta świetnie czuje się zarówno w lirycznym, jak i komicznym repertuarze.
Akompaniować mu będzie orkiestra „Le Quattro Stagioni”. Powstała ona w 2000 roku z inicjatywy dyrygenta i skrzypka Tadeusza Żmijewskiego. W orkiestrze grają muzycy z czołowych poznańskich instytucji kultury. Przez lata orkiestra wyrobiła sobie własny styl i piękne, symfoniczne i kameralne brzmienie. Wykonuje zarówno repertuar typowo symfoniczny, jak i operowy, musicalowy, operetkowy i rozrywkowy.

Zespół w dorobku ma niemal 300 koncertów. Wśród solistów, z którymi występował są m. in. Wiesław Ochman, Piotr Paleczny, Konstanty Andrzej Kulka i Grażyna Brodzińska. Orkiestra towarzyszy także artystom estradowym, wśród których byli do tej pory Zbigniew Wodecki, Grzegorz Turnau, Krystyna Prońko, Joanna Rawik i wielu innych. Zespół współpracował też z byłym wokalistą grupy Genesis – Rayem Wilsonem oraz zespołami Dżem i Perfect. Za płytę „Dżem Symfonicznie” Tadeusz Żmijewski wraz z orkiestrą otrzymał Złotą Płytę.
Nazwa „Le Quattro Stagioni”, czyli „Cztery pory roku” nie sugeruje nastawienia na konkretną epokę w historii muzyki, lecz na zmienność gatunków muzycznych, które uprawia, tak jak zmienia się pogoda w poszczególnych fazach roku. Publiczność, która zasiądzie w Centrum Kultury Przeźmierowo w sobotę, 5 listopada, spodziewać się może dużej różnorodności stylistycznej. Ale przede wszystkim – doskonałej muzyki, którą gwarantują Jacek Wójcicki i orkiestra.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK