Biletomat Koncerty Warszawa Jack & Jack

Koncerty: Jack & Jack

Bilety na koncert

Jack & Jack

termin

Nd, 24 kwietnia 2016 godz. 18:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 23 kwi 2016 21:22

79 PLN

Wyprzedane


Meet & Greet

I pula

dostępna do
So, 23 kwi 2016 21:22

408 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jack & Jack w Warszawie!

Jack & Jack

Agencja Go Ahead z przyjemnością może poinformować, że w związku z zainteresowaniem, jakim cieszy się występ duetu Jack & Jack, wydarzenie zostaje przeniesione z Proximy do Progresji!

wstęp: 18:00, start: 19:00

BILETY M&G:

Sprawdzanie biletów - 15:00 - 15:30 (nie spóźnijcie się!)
Początek spotkania - 16:00

Jack & Jack wystąpią w Warszawie 24 kwietnia. Wejściówki kupione w pierwszej puli, na koncert w Proximie, zachowują ważność na koncert w Progresji – nie trzeba ich wymieniać.

19-letni Jack Gilinsky i Jack Johnson przyjaźnią się od najmłodszych lat. Popularność zyskali dzięki aktywności w social media i przede wszystkim dzięki filmikom udostępnianym za pośrednictwem Vine (najbardziej popularny – „Nerd Vandals” https://vine.co/v/hOjHxFjDznT – został zauważony nawet przez „The Huffington Post”). Obecnie skupiają się przede wszystkim na karierze muzycznej i komediowej – wydali własnym sumptem EPkę „Calibraska”, która dotarła do czołówki zestawień iTunes. W social media Jack & Jack mają ponad 20 milionów followersów, a ich kanał na YouTube wyświetlono ponad 73 miliony razy!

Aktualnie Jack & Jack pracują nad płytą, która ukazać ma się w 2016 roku, intensywnie też koncertują – w listopadzie zagrają kilka wyprzedanych koncertów w Europie – m.in. w Paryżu, Londynie i Madrycie. Ponadto przyjaciele pracują nad serialem komediowym, do którego zdjęcia mają wystartować na początku przyszłego roku.

Informacje organizacyjne:

BILETY
Wejściówki na koncert kosztują 79 zł w przedsprzedaży i 90 zł w dniu koncertu (o ile wydarzenie nie wyprzeda się wcześniej).
Bilety zakupione w pierwszej puli, na koncert w Proximie, zachowują ważność.

PAKIETY MEET & GREET
Wciąż dostępne są także ostatnie pakiety Meet & Greet. Kosztują 408 zł, a dostępne są wyłącznie na stronie www.go-ahead.pl.
Pakiet Meet & Greet obejmuje:
- zdjęcie z Jack & Jack (wykonane wyłącznie przez fotografa zespołu - zdjęcia będzie można pobrać po koncercie ze strony internetowej Jack & Jack)
- laminat VIP
- zestaw prezentowy Jack & Jack Tour
WAŻNE! Pakiet Meet & Greet nie obejmuje wejścia na koncert - żeby zobaczyć występ Jack & Jack należy kupić też wejściówkę na koncert.

OGRANICZENIA WIEKOWE
Do 12 roku życia na koncert można wejść wyłącznie z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem. Osoby między 12 a 18 rokiem życia mogą na koncert wejść samodzielnie, bez opiekuna, pod warunkiem posiadania podpisanej pisemnej zgody od rodziców/opiekunów na udział w koncercie. Wzór zgody znajduje się pod linkiem: http://go-ahead.pl/images/upload/PISEMNA%20ZGODA.pdf

Życzymy udanego koncertu!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK