Biletomat Koncerty Jack & Jack

Koncerty: Jack & Jack

Bilety na koncert

Jack & Jack

termin

Nd, 24 kwietnia 2016 godz. 18:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 23 kwi 2016 21:22

79 PLN

Wyprzedane


Meet & Greet

Meet & Greet

dostępna do
So, 23 kwi 2016 21:22

408 PLN

Wyprzedane 

📄Jack & Jack w Warszawie!

Jack & Jack

Agencja Go Ahead z przyjemnością może poinformować, że w związku z zainteresowaniem, jakim cieszy się występ duetu Jack & Jack, wydarzenie zostaje przeniesione z Proximy do Progresji!

wstęp: 18:00, start: 19:00

BILETY M&G:

Sprawdzanie biletów - 15:00 - 15:30 (nie spóźnijcie się!)
Początek spotkania - 16:00

Jack & Jack wystąpią w Warszawie 24 kwietnia. Wejściówki kupione w pierwszej puli, na koncert w Proximie, zachowują ważność na koncert w Progresji – nie trzeba ich wymieniać.

19-letni Jack Gilinsky i Jack Johnson przyjaźnią się od najmłodszych lat. Popularność zyskali dzięki aktywności w social media i przede wszystkim dzięki filmikom udostępnianym za pośrednictwem Vine (najbardziej popularny – „Nerd Vandals” https://vine.co/v/hOjHxFjDznT – został zauważony nawet przez „The Huffington Post”). Obecnie skupiają się przede wszystkim na karierze muzycznej i komediowej – wydali własnym sumptem EPkę „Calibraska”, która dotarła do czołówki zestawień iTunes. W social media Jack & Jack mają ponad 20 milionów followersów, a ich kanał na YouTube wyświetlono ponad 73 miliony razy!

Aktualnie Jack & Jack pracują nad płytą, która ukazać ma się w 2016 roku, intensywnie też koncertują – w listopadzie zagrają kilka wyprzedanych koncertów w Europie – m.in. w Paryżu, Londynie i Madrycie. Ponadto przyjaciele pracują nad serialem komediowym, do którego zdjęcia mają wystartować na początku przyszłego roku.

Informacje organizacyjne:

BILETY
Wejściówki na koncert kosztują 79 zł w przedsprzedaży i 90 zł w dniu koncertu (o ile wydarzenie nie wyprzeda się wcześniej).
Bilety zakupione w pierwszej puli, na koncert w Proximie, zachowują ważność.

PAKIETY MEET & GREET
Wciąż dostępne są także ostatnie pakiety Meet & Greet. Kosztują 408 zł, a dostępne są wyłącznie na stronie www.go-ahead.pl.
Pakiet Meet & Greet obejmuje:
- zdjęcie z Jack & Jack (wykonane wyłącznie przez fotografa zespołu - zdjęcia będzie można pobrać po koncercie ze strony internetowej Jack & Jack)
- laminat VIP
- zestaw prezentowy Jack & Jack Tour
WAŻNE! Pakiet Meet & Greet nie obejmuje wejścia na koncert - żeby zobaczyć występ Jack & Jack należy kupić też wejściówkę na koncert.

OGRANICZENIA WIEKOWE
Do 12 roku życia na koncert można wejść wyłącznie z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem. Osoby między 12 a 18 rokiem życia mogą na koncert wejść samodzielnie, bez opiekuna, pod warunkiem posiadania podpisanej pisemnej zgody od rodziców/opiekunów na udział w koncercie. Wzór zgody znajduje się pod linkiem: http://go-ahead.pl/images/upload/PISEMNA%20ZGODA.pdf

Życzymy udanego koncertu!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK