Biletomat Koncerty JAIN

Koncerty: JAIN

Bilety na koncert

JAIN

termin

Pt, 05 lutego 2016 godz. 19:00

miejsce

Fabryka Trzciny
ul. Otwocka 14, 03-759 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 11 sty 2016 09:00

75 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 lut 2016 11:23

85 PLN

Wyprzedane 

📄Jain na pierwszym koncercie w Polsce!

Jain

Deutsche Bank Invites: Jain - francuska wokalistka znana z hitu „Come” na koncercie w Polsce! Koncert promujący debiutancką płytę!

Drzwi: 19:00 | koncert: 20:00

Jain to młoda francuska wokalistka, tworząca intrygujące, wpadające w ucho kompozycje. Artystka zafascynowana jest afrykańskimi wpływami w muzyce i słychać to w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet muzyki rockowej. Kiedy miała zaledwie 16 lat, poznała Yodelice, francuskiego piosenkarza i tekściarza, który zakochał się w jej unikalnym podejściu do tworzenia muzyki. Trudno mu się dziwić, 23-letnia obecnie Jain ma niebywałą łatwość pisania piosenek popowych, które wzmacnia subtelnym, elektronicznym brzmieniem.

Jej wielki hit „Come” najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki Polsatu, a od kilku tygodni „Come, come my baby come...” rozbrzmiewa z anteny największych stacji radiowych w Polsce. Utwór dotarł także na szczyt polskiej listy iTunes Singles Chart i wygląda na to, że długo jeszcze się od niego nie uwolnimy!

Pod koniec listopada ukaże się jej debiutancki album „Zanaka” z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami. Ten właśnie krążek artystka będzie promować podczas pierwszego występu w Polsce, 5 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny!

Mecenasem koncertu jest Deutsche Bank.

ZOBACZ TELEDYSK „COME”

www.jain-music.com

Zamów bilety juź teraz na Biletomat.pl!