Biletomat Koncerty Jason Mraz

Koncerty: Jason Mraz

Bilety na koncert

Jason Mraz

termin

Pon, 13 marca 2017 godz. 20:00

miejsce

Teatr Polski
ul. Kazimierza Karasia 2, 00-327 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Balkon (miejsca nienumerowane)

Balkon (miejsca nienumerowane)

dostępna do
Pon, 13 mar 2017 16:00

160 PLN

Wyprzedane


Balkon

Balkon

dostępna do
Pon, 13 mar 2017 16:00

180 PLN

Wyprzedane


Parter

Parter

dostępna do
Pon, 13 mar 2017 16:00

220 PLN

Wyprzedane


Loża

Loża

dostępna do
Pon, 13 mar 2017 16:00

250 PLN

Wyprzedane 

📄Jason Mraz w Warszawie!

Jason Mraz

wejście 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na specjalny akustyczny koncert Jasona Mraza! Po ostatnim, wyprzedanym występie artysta wraca do Polski i wystąpi 13 marca w Teatrze Polskim w Warszawie!

Jason Mraz w Polsce znany jest przede wszystkim z albumu „We sing. We dance. We steal things.”, z którego pochodzą single „I’m Yours” i „I won’t give up”. Utwory przyniosły muzykowi sześć nominacji i dwie nagrody Grammy, nagrody Teen Choice i People’s Choice, a przede wszystkim wyprzedane koncerty na całym świecie, włącznie z kultowymi miejscami jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena.

Jason Mraz oprócz niepodważalnego talentu muzycznego pochwalić się może również innymi pasjami – fotografią, tworzeniem filmów, ale przede wszystkim ogromnym zaangażowaniem społecznym. Artysta jest znany ze wspierania środowisk LGBT czy udziału w organizowaniu pomocy dla krajów afrykańskich. Jak sam podkreśla – muzyka dała mu szansę dotarcia do miejsc i ludzi, których nigdy by bez niej nie spotkał i na których bez niej nie miałby szansy wpłynąć.

Muzycznie Mraz, oprócz światowego sukcesu i serii wyprzedanych koncertów, na koncie ma występy z Rolling Stones, Bobem Dylanem, Allanis Morissette, Jamesem Bluntem czy Jamesem Morrisonem, a także aż sześć długogrających albumów, kilkanaście EP-ek i singli.

Marcowy występ artysty będzie niepowtarzalnym, solowym i akustycznym koncertem, którego nie możecie przegapić!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK