Biletomat Koncerty Sopot Jazzy Jeff

Koncerty: Jazzy Jeff

Bilety na koncert

Jazzy Jeff

termin

Pt, 01 maja 2015 godz. 21:00

miejsce

Zatoka Sztuki
Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

organizator

Zatoka Sztuki

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 01 maj 2015 17:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jazzy Jeff w Zatoce Sztuki!

Jazzy Jeff
Vibe & Noz, SL
Mc Jacon A
Banan (Sax)
Bart (Perkusja)

Jazzy Jeff to przede wszystkim producent muzyczny, ikona i pionier hip hopu i R&B. Zwycięzca wielu nagród m.in. Grammy Awards, American Music Awards, MTV Music Awards. Znany jest ze swej scenicznej kariery z Willem Smithem jako DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince. Artyści dzięki tej pionierskiej kolaboracji sprzedali miliony płyt na całym świecie. Jako Dj Jazzy Jeff zaczynał skromnie ale bardzo młodym wieku. Gdy miał zaledwie 10 lat, dawał pierwsze występy przed publicznością w piwnicy swoich rodziców. Teraz Jazzy jest jednym z najbardziej uznanych DJów na świcie i prawdziwym mistrzem scratchu co można usłyszeć w utworze z 1998 Will Smith "Gettin 'It Jiggy Wit."

DJ Vibe - Reprezentant 3miejskiej sceny Dj’skiej. Jak sam dziś przyznaje sprecyzowanie muzycznych styli, którymi od kilku lat regularnie raczy klubowiczów w całej Polsce przychodzi mu obecnie z coraz to większym trudem. I choć podstawą jego setów od zawsze pozostawały brzmienia z gatunku R&B, Soul, Funk, HH, to obecnie podczas imprez z jego udziałem prócz ww. gatunków muzycznych niejednokrotnie usłyszeć możemy brzmienia z pogranicza NuDisco, Deep House, NuFunk, Trap na szczypcie elektroniki konczac. Wszystko to dla smaku doprawione zostaje starannie wyselekcjonowaną dawką imprezowych, często zaskakujących Mash Up’ów obok których nie sposób przejść obojętnie.

DJ Noz aka Agent eNOZet pochodzi z Gdańska, regularnie występuje w całym kraju. Odwiedza najróżniejsze miejscówki, gdzie raczy klubowiczów dźwiękami bazującymi na wiecznie młodej muzyce funk oraz hip hopie i r’n’b. Łączy klasykę z nowoczesnymi elektronicznymi brzmieniami, dodając do tego rytmy dancehall’owe i gitarowe riffy. Rezultatem tak przemyślanych mixów, połączonych z hip-hopowym stylem grania, jest wybuchowa dawka taneczno-miejskich dźwięków, które najprościej określić jako eN O Zet Style.

Banan Sax - Daniel Polkowski aka Banan On Sax to najbardziej doświadczony saksofonista występujący w Polskich klubach.
Początki jego współpracy z Dj'ami sięgają 1999 r. i legendarnego klubu Piekarnia, gdzie zagrał pierwszą w życiu imprezę z muzyką z gatunku house.

Jacob A to piosenkarz, songwriter, klubowy mc oraz tancerz pochodzący z Polski. Taniec i śpiew są jego pasją od najmłodszych lat , a od 2004 roku ubrawia występy djów swoim głosem. Oprócz wystepów w najlepszych polskich klubach, ma na swoim koncie także performance'y na takich festiwalach jak Sunrise Festival, Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Sensation White

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK