Biletomat Koncerty Jelonek

Koncerty: Jelonek

Bilety na koncert

Jelonek

termin

Pt, 18 grudnia 2015 godz. 19:30

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 gru 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Jelonek w Zabrzu!

Jelonek

Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy "zwierz sceniczny", wręcz, nie bójmy się tak to ująć, "mroczna i chyża bestyjka ", "rogaty lew estrady", (ledwo) "dyszący dinozaur rocka i metalu", stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka ! A bynajmniej lub jednak i na przekór oraz w nawiązaniu do tego wszystkiego, Jelonek zaprasza na koncert w mieście Zabrze w klubie CK Wiatrak, w ramach zimowej traski jelonkowatej "Chu Chu Chaaaa ! Chu Chu Chaaaa !!"
(czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami, Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych takich tam), w dniu 18.12.15, o godzinie 19:30. Będzie "Barock" , "Akka, "Romantic revenge", będą płonące skrzydła upodlonego anioła w "Funeral of a Provincial Vampire", "ViolMachine", "B.East",przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z "Chłodnym Tatusiem" BonyM, mroczne "Mana mana" i jeszcze mroczniejszy "wężyk", będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i ......diaboliczny kisiel (bez walki w nim). Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie..... myślę, że to wystarczająco zagmatwane by było przekonywujące !!! :).

Chopie, Czorny Mikołaj będzie ciepać bombony... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Wilibald i Wszemir Także same atrakcje i uwodzenia się szykują, także tak... a i przy okazji będzie wykonywana na żywo muzyka na różnych, egzotycznych instrumentach typu gitara, skrzypce czy perkusyjny hihat (czytaj: hajhejt czyli wysokiej jakości nielubienie kogoś). Nie zabraknie powłóczystych spojrzeń spod gęstych rzęs prowadzącego oraz czarującego pogo, powabnych młynków, misternych ścianek i tradycyjnych, listopadowo grudniowych wężyków i innych zabaw oraz rękoczynów ludowych.

Zaprrrrraszam serrrrdecznie wszystkich :)
Mroczne buziaczki

Jelonek

Start: 19:30

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK