Biletomat Koncerty Jelonek

Koncerty: Jelonek

Bilety na koncert

Jelonek

termin

Pt, 18 grudnia 2015 godz. 19:30

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 18 gru 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jelonek w Zabrzu!

Jelonek

Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy "zwierz sceniczny", wręcz, nie bójmy się tak to ująć, "mroczna i chyża bestyjka ", "rogaty lew estrady", (ledwo) "dyszący dinozaur rocka i metalu", stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka ! A bynajmniej lub jednak i na przekór oraz w nawiązaniu do tego wszystkiego, Jelonek zaprasza na koncert w mieście Zabrze w klubie CK Wiatrak, w ramach zimowej traski jelonkowatej "Chu Chu Chaaaa ! Chu Chu Chaaaa !!"
(czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami, Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych takich tam), w dniu 18.12.15, o godzinie 19:30. Będzie "Barock" , "Akka, "Romantic revenge", będą płonące skrzydła upodlonego anioła w "Funeral of a Provincial Vampire", "ViolMachine", "B.East",przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z "Chłodnym Tatusiem" BonyM, mroczne "Mana mana" i jeszcze mroczniejszy "wężyk", będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i ......diaboliczny kisiel (bez walki w nim). Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie..... myślę, że to wystarczająco zagmatwane by było przekonywujące !!! :).

Chopie, Czorny Mikołaj będzie ciepać bombony... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Wilibald i Wszemir Także same atrakcje i uwodzenia się szykują, także tak... a i przy okazji będzie wykonywana na żywo muzyka na różnych, egzotycznych instrumentach typu gitara, skrzypce czy perkusyjny hihat (czytaj: hajhejt czyli wysokiej jakości nielubienie kogoś). Nie zabraknie powłóczystych spojrzeń spod gęstych rzęs prowadzącego oraz czarującego pogo, powabnych młynków, misternych ścianek i tradycyjnych, listopadowo grudniowych wężyków i innych zabaw oraz rękoczynów ludowych.

Zaprrrrraszam serrrrdecznie wszystkich :)
Mroczne buziaczki

Jelonek

Start: 19:30

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK