Biletomat Jessie Ware powraca do Polski! Zamów bilet jako pierwszy! Jessie Ware - Gdańsk

Koncerty: Jessie Ware - Gdańsk

Bilety na koncert

Jessie Ware - Gdańsk

termin

Śr, 26 lipca 2017 godz. 20:00

miejsce

Stary Maneż
ul. Słowackiego 23, Gdańsk

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca Stojące

I pula

dostępna do
Wt, 25 lip 2017 23:59

120 PLN

Wyprzedane


Balkon (miejsca siedzące)

I pula

dostępna do
Wt, 25 lip 2017 23:59

200 PLN

Wyprzedane


Balkon Loża (miejsca siedzące)

I pula

dostępna do
Wt, 25 lip 2017 23:59

250 PLN

Wyprzedane


Miejsca Stojące

II pula

dostępna do
Śr, 26 lip 2017 16:00

140 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jessie Ware - Gdańsk!

Jessie Ware

Marzec 2018 - Jessie Ware powraca do Polski!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na dwa koncerty!
Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, "Tough Love", to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. Od czasu ostatnich występów w Polsce artystka została mamą, nagrała balladę promującą film "Zanim się pojawiłeś", a singiel "Say You Love Me" zyskał miliony odtworzeń na YouTube!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Jessie Ware powraca do Polski! Zamów bilet jako pierwszy!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.