Biletomat Koncerty Jessie Ware - Warszawa

Koncerty: Jessie Ware - Warszawa

Bilety na koncert

Jessie Ware - Warszawa

termin

Wt, 06 marca 2018 godz. 19:30

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor D (siedzące)

Sektor D (siedzące)

dostępna do
Pon, 05 mar 2018 16:00

130 PLN

Wyprzedane


Płyta (stojące)

Płyta (stojące)

dostępna do
Pon, 05 mar 2018 16:00

139 PLN

Wyprzedane


Sektor E (siedzące)

Sektor E (siedzące)

dostępna do
Pon, 05 mar 2018 16:00

150 PLN

Wyprzedane


Sektor T (siedzące)

Sektor T (siedzące)

dostępna do
Pon, 05 mar 2018 16:00

180 PLN

Wyprzedane


Sektor T1 (siedzące)

Sektor T1 (siedzące)

dostępna do
Pon, 05 mar 2018 16:00

220 PLN

Wyprzedane


Loża Honorowa

Loża Honorowa

dostępna do
Pon, 05 mar 2018 16:00

250 PLN

Wyprzedane 

📄Jessie Ware w Warszawie!

Jessie Ware

wejście - 18:00, start - 19:30

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Jessie Ware!

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na koncerty do Krakowa i Warszawy! Artystka wystąpi 4 marca na krakowskiej TAURON Arenie i 6 marca na warszawskim Torwarze!

Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, "Tough Love", to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel.
Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.
Utwór "Selfish Love" jest zapowiedzią nowego kierunku muzycznego artystki znanej wcześniej z kojących, soulowych utworów opowiadających o miłości i jej braku.
https://www.youtube.com/watch?v=Q8T9vB1zIVM
Ostatnie, lipcowe występy artystki w Polsce wyprzedały się w zaledwie kilka dni! Sprzedaż biletów na marcowe koncerty rusza w najbliższy piątek (13.10.)!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Jessie Ware powraca do Polski! Zamów bilet jako pierwszy! Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ! Bilety Kolekcjonerskie Ostatnie bilety! Tyga, Jessie Ware, Macklemore, Lucy Rose

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK