Biletomat Koncerty Jubileusz 25-lecia Edyty Górniak - ,, Love 2 Love "

Koncerty: Jubileusz 25-lecia Edyty Górniak - ,, Love 2 Love "

Bilety na koncert

Jubileusz 25-lecia Edyty Górniak - ,, Love 2 Love "

termin

Pt, 09 października 2015 godz. 19:00

miejsce

HWS Arena
Wyspiańskiego 33, 61-553 Poznań

organizator

Royal Concert

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor A2

Sektor A2

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Sektor A1

Sektor A1

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

80 PLN

Wyprzedane


Płyta sektor III

Płyta sektor III

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

100 PLN

Wyprzedane


Sektor C

Sektor C

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Edyta Górniak w Poznaniu!

Edyta Górniak, Edyta Bartosiewicz, Mieczysław Szcześniak, Glaca ze Sweet Noise

Edyta Górniak, największa gwiazda polskiej estrady, w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaplanowała wydanie nowej, długo oczekiwanej płyty oraz trasę koncertową „Love 2 Love”, pierwszą od 15 lat, na miarę światowych produkcji.

Wydarzenie jakiego w tym kraju jeszcze nie było, przy każdym koncercie będzie pracować 150 osób. Artystka zaangażowała się w trasę na 110%, od kilku miesięcy trwają przygotowania, bierze lekcje tańca oraz śpiewu w Nowym Jorku aby być w świetnej formie. Trasa jest dopracowywana w każdym calu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Edyta Górniak specjalnie na swoje koncerty zaopatrzyła się w mikrofon ze Stanów Zjednoczonych, taki sam jak używa Beyonce czy Celine Dion. Fani z pewnością mogą liczyć na spektakularne show, w którym wystąpią tancerze i muzycy z najwyższej półki. Pojawi się ogromna scena oraz multimedia sprowadzane z Niemiec, w tym 20 metrowy ekran. Ekipa techniczna będzie składać się z najlepszych dźwiękowców, operatorów, oświetleniowców oraz pirotechników. Nie bez powodu przedsięwzięcie przekracza budżet sięgający 4 milionów złotych. Organizatorzy na każdym z koncertów spodziewają się kilku, a nawet kilkunastu tysięcy widzów, którzy wypełnią największe hale w Polsce po brzegi. W trakcie koncertu, który będzie trwał prawie 2 godziny możemy być pewni, że artystka wykona przeboje z okresu całej swojej kariery, m.in. "To nie ja", „Dotyk”, "Jestem kobietą", „Nie proszę o więcej” i "To nie tak jak myślisz". Z pewnością nie może zabraknąć najnowszych przebojów takich jak „Your High”, „Glow On” czy „Oczyszczenie” z zapowiadanej płyty, która pojawi się już jesienią tego roku. Premierowy koncert odbył się w Kielcach w Amfiteatrze Kadzielnia-8 sierpnia. Gościnnie wystąpił Glaca i Mieczysław Szcześniak.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK