Biletomat Koncerty Jubileusz 25-lecia Edyty Górniak - ,, Love 2 Love "

Koncerty: Jubileusz 25-lecia Edyty Górniak - ,, Love 2 Love "

Bilety na koncert

Jubileusz 25-lecia Edyty Górniak - ,, Love 2 Love "

termin

Pt, 09 października 2015 godz. 19:00

miejsce

HWS Arena
Wyspiańskiego 33, 61-553 Poznań

organizator

Royal Concert

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor A2

I pula

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Sektor A1

I pula

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

80 PLN

Wyprzedane


Płyta sektor III

I pula

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

100 PLN

Wyprzedane


Sektor C

I pula

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 16:00

100 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Edyta Górniak w Poznaniu!

Edyta Górniak, Edyta Bartosiewicz, Mieczysław Szcześniak, Glaca ze Sweet Noise

Edyta Górniak, największa gwiazda polskiej estrady, w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaplanowała wydanie nowej, długo oczekiwanej płyty oraz trasę koncertową „Love 2 Love”, pierwszą od 15 lat, na miarę światowych produkcji.

Wydarzenie jakiego w tym kraju jeszcze nie było, przy każdym koncercie będzie pracować 150 osób. Artystka zaangażowała się w trasę na 110%, od kilku miesięcy trwają przygotowania, bierze lekcje tańca oraz śpiewu w Nowym Jorku aby być w świetnej formie. Trasa jest dopracowywana w każdym calu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Edyta Górniak specjalnie na swoje koncerty zaopatrzyła się w mikrofon ze Stanów Zjednoczonych, taki sam jak używa Beyonce czy Celine Dion. Fani z pewnością mogą liczyć na spektakularne show, w którym wystąpią tancerze i muzycy z najwyższej półki. Pojawi się ogromna scena oraz multimedia sprowadzane z Niemiec, w tym 20 metrowy ekran. Ekipa techniczna będzie składać się z najlepszych dźwiękowców, operatorów, oświetleniowców oraz pirotechników. Nie bez powodu przedsięwzięcie przekracza budżet sięgający 4 milionów złotych. Organizatorzy na każdym z koncertów spodziewają się kilku, a nawet kilkunastu tysięcy widzów, którzy wypełnią największe hale w Polsce po brzegi. W trakcie koncertu, który będzie trwał prawie 2 godziny możemy być pewni, że artystka wykona przeboje z okresu całej swojej kariery, m.in. "To nie ja", „Dotyk”, "Jestem kobietą", „Nie proszę o więcej” i "To nie tak jak myślisz". Z pewnością nie może zabraknąć najnowszych przebojów takich jak „Your High”, „Glow On” czy „Oczyszczenie” z zapowiadanej płyty, która pojawi się już jesienią tego roku. Premierowy koncert odbył się w Kielcach w Amfiteatrze Kadzielnia-8 sierpnia. Gościnnie wystąpił Glaca i Mieczysław Szcześniak.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK