Biletomat Koncerty JUNIOR STRESS + RAS LUTA || PROTOKULTURA

Koncerty: JUNIOR STRESS + RAS LUTA || PROTOKULTURA

Bilety na koncert

JUNIOR STRESS + RAS LUTA || PROTOKULTURA

termin

So, 28 listopada 2015 godz. 21:00

miejsce

Protokultura
Niterów 29B, 80-863 Gdańsk

organizator

Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 lis 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 28 lis 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Junior Stress i Ras Luta w Gdańsku

Ras Luta, Junior Stress, DHS & 3wA, Dj Zilla, kuba1200

Połączone siły kilku sound systemowych składów i dwóch czołowych polskich nawijaczy reggae/dancehall już niedługo w Gdańsku!

Junior Stress i Ras Luta w przeciągu ostatnich 10 lat wielokrotnie spotkali się na klubowych i festiwalowych scenach w kraju i zagranicą. Nieraz też pracowali wspólnie w studio, wspierając się przy kolejnych swoich produkcjach. Tej jesieni razem pojawią się na dwóch koncertach na Pomorzu.

Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent – dwa deki i jeden mikrofon to wszystko czego potrzebują, żeby zaprezentować to, co najlepsze w polskiej i jamajskiej muzyce reggae.

Zagrają też:

DHS (selekcja, mic) - gdański promotor związany z lokalną sceną reggae/dub, selektor i deejay Pandadread Sound System. W czasie swej kilkunastoletniej aktywności scenicznej zdobywał doświadczenie w wielu składach, m.in. irlandzkim Universal Rocker High Power Sound System i trójmiejskim No Matta Name. Współzałożyciel Black Goodies Promotion, inicjatywy promującej szeroko pojętą muzykę niezależną.

3wA (selekcja, melodica) - pochodząca z Warszawy wokalistka i multiinstrumentalistka, udzielająca się w różnym czasie w różnych zespołach (m.in. Izrael, Kryzys). Od kilku lat dzielnie współpracuje z Pandadread SS i działa w Black Goodies Promotion.

dj Zilla - pasjonat i promotor kultury dancehall w Polsce, członek ekipy Dancehall Polska, który od 2009 roku zagrał dziesiątki imprez oraz zawodów tanecznych dancehall w największych miastach Polski. Współdzielił scenę z Champion Squad(USA), Kalibandulu(Ita), Splendid sound, Dancehall Masak-rah, Sensithief, Dreadsquad. Podczas jego imprez można usłyszeć gatunki reggae, dancehall i soca okraszone nowoczesnym i dynamicznym jamajskim miksem.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK