Biletomat Koncerty Juwenalia UEK 2018

Koncerty: Juwenalia UEK 2018

Bilety na koncert

Juwenalia UEK 2018

termin

Czw, 10 maja 2018 godz. 16:15

miejsce

Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

organizator

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Czw, 01 lut 2018 11:21

od 10 PLN

Wyprzedane 

📄Juwenalia UEK 2018

O.S.T.R., Skytech FAFAQ, Otsochodzi, XXANAXX, Dwa Sławy

Organizatorzy: Parlament Studencki UEK, Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK, Erasmus Student Network UEK, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

10 maja odbędzie się X edycja Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

To jubileuszowe wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków dobrej muzyki. Na scenie Juwenaliów UEK w poprzednich latach wystąpiło wiele gwiazd nie tylko znanych w Polsce, ale również na całym świecie m.in. Sigma, Duke Dumont, Brodka, Parov Stelar Band, The Dumplings, Lost Frequencies czy też O.S.T.R.
Juwenalia UEK to jedna z najbardziej oczekiwanych imprez wśród społeczności studenckiej Krakowa. Co roku Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego zamienia się w teren festiwalowy i wypełniany jest po brzegi pasjonatami różnorodnych stylów muzycznych. Różnorodność to odpowiednie słowo, które opisuje Koncert Główny, ponieważ każdy może znaleźć coś odpowiadającego własnym gustom.
W tym roku zagrają dla nas: 

Dwa Sławy - łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami - Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix - postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michał Wasilewski znany jako Atari WU. Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem. Michał zaś poszukiwał wokalistki o nietypowym, charakterystycznym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 i już po kilku miesiącach światło dzienne ujrzał debiutancki singiel duetu zatytułowany “Disappear”. Jesienią 2017 roku Xxanaxx wydał nowe single: „Mniej” ft. Ras, „Surferzy” oraz „Kły” z Quebonafide. Są one zapowiedzią zbliżającego się nowego albumu zespołu. Współpraca z Quebonafide pokryła się już ponad milionowym efektem odsłon na youtube.
Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany “7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Otso wydał swój pierwszy długogrający album pt. “Slam”. Obecnie promuje kolejne wydawnictwo. "Nowy Kolor" między innymi za pomocą singla o tym samym tytule, który ma ponad 25 milionów odtworzeń na Youtube!

Tylko u nas doświadczycie niepowtarzalnych przeżyć i wspomnień, które towarzyszyć będą Wam na lata. Zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami: https://www.facebook.com/events/199045547345190/ 
Kolejne gwiazdy podamy tuż po ich ogłoszeniu na stronie http://juwenaliauek.pl oraz na https://facebook.com/Juwenalia UEK.
Organizator: Uniwersytet Ekonomiczny, Parlament Studencki UEK, Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK, Erasmus Student Network UEK

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK