Biletomat Koncerty Gliwice JWP/BC x Dj FALCON1 w Gliwicach

Koncerty: JWP/BC x Dj FALCON1 w Gliwicach

Bilety na koncert

JWP/BC x Dj FALCON1 w Gliwicach

termin

Pt, 20 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Mardi Gras
Studzienna 8, 44-100 Gliwice

organizator

Mardi Gras

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula - limitowana

dostępna do
Czw, 05 mar 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 19 mar 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 20 mar 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄JWP/BC x Dj FALCON1 w Mardi Gras!

JWP/BC, Burda Klika, Errror Brygada, Dj FALCON1

JWP - warszawska grupa, która w ubiegłym roku obchodziła 18 lecie istnienia. Hip-hopowe korzenie grupy wywodzą się ze środowiska graffiti, które czynnie reprezentuje od blisko dwóch dekad. W miedzy czasie JWP i jej członkowie w zauważalny sposób zaznaczyli swoje istnienie na scenie muzycznej.

Dziesiątki gościnnych kawałków, a także wiodący udział w projektach takich jak PCP – Północ Centrum Południe (2004), czy Bez Cenzury „Klasyk” (2006), dają solidną podstawę do tego aby stwierdzić, iż pierwszy oficjalny LP grupy pt. „Numer Jeden Wróg Publiczny” to pozycja obowiązkowa.

Album nagrany w składzie Ero, Doni, Foster, Kosi i odpowiedzialny za większość produkcji Kuba O., jest już klasyczną pozycją w polskim hip-hopie. Ostatnie lata działalności JWP to jedna z ciekawszych kart historii rapu w Polsce. Fenomenalne street single „Tworzymy historie”, „Panorama” czy „Szesnastki” wydane również jako single na winylach i okraszone teledyskami, będącymi relacjami z podróży muzyczno-graficiarskich po Europie, Azji i Ameryce, to rapowe perły i utwory udowadniające, że mamy do czynienia z jedną z najważniejszych grup tego nurtu. Wydany w grudniu 2013 własnym sumptem mixtape JWP/BC/Steez83 „No 1 W Polsce” rozszedł się z miejsca w nakładzie ponad 5000 egzemplarzy. Równie dużym zainteresowanie cieszy się wydany rok później.

"Jot-Wu-Pe Clan Mixtape" autorstwa Dj Tuniziano. Obecny trzon grupy tworzą: Ero, Łysol, Kosi i Siwers, a wspólnie z Nimi na scenie pojawi się Dj Falcon1.

Na supporcie:
Burda Klika i Errror Brygada 

Patronat medialny:

Brudnepoludnie.pl
RAPPORTAL
Rapublika
Winylowe Pole
Liveonstage.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK