Biletomat Koncerty Kraków Kabanos

Koncerty: Kabanos

Bilety na koncert

Kabanos

termin

So, 11 kwietnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 10 kwi 2015 23:59

33 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 11 kwi 2015 16:00

44 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kabanos w klubie Kwadrat!

Kabanos, Zenek Kupatasa - wokal, Lodzia Pindol - gitara rytmiczna, Ildefons Walikogut - bas, Mirek Łopata - gitara solowa, Witalis Witasroka - bębny

Wszystko zaczęło się od żulerskich piosenek nagrywanych w 1997 roku na podkładach na magnetofon Kasprzak, a na przestrzeni lat ewoluowało w prawdziwą petardę polskiej sceny muzycznej. Od samego początku grupa rozwijała się samodzielnie i niezależnie, przez lata zdobywając coraz większą publiczność - na wyjazdach w coraz dłuższe trasy i coraz większe kluby.

Otwarcie bram: 19:00, Start: 20:00

Każda płyta, poczynając od wydanej własnym sumptem albumu "Zęby w Ścianę" w 2007 roku to kolejny etap ewolucji, która wydaje się nie mieć końca. Na najnowszym albumie "Dramat Współczesny" Kabanos pokazuje większą dojrzałość w formie i przekazie, nowe brzmienie, surowość i ciężkość połączoną z umiejętnością do pisania chwytliwych piosenek, z których słynie grupa. To także pierwszy album, na którym pojawiają się ciężkie ballady i rozbudowane, progresywne wręcz kompozycje.

Zespół trzykrotnie zagrał na Przystanku WOODSTOCK, grając kolejno na Małej Scenie (2012 - po tym występie zespół zdobył nagrodę ZŁOTEGO BĄCZKA), na Dużej Scenie (2013), oraz w Pokojowej Wiosce Kryszny (2014), gdzie Kabanos ustalił nowy rekord długości koncertu sceny: 2h 55min. Był to jednocześnie najdłuższy występ Kabanosa w historii.

Kabanos to:
Zenek Kupatasa - wokal
Lodzia Pindol - gitara rytmiczna
Ildefons Walikogut - bas
Mirek Łopata - gitara solowa
Witalis Witasroka - bębny

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK