Biletomat Koncerty Poznań KaeN

Koncerty: KaeN

Bilety na koncert

KaeN

termin

So, 11 kwietnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 10 kwi 2015 23:59

34 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 11 kwi 2015 16:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄KaeN w Pozaniu!

KaeN

Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie wszystkich fanów KaeNa na jego poznański koncert, który będzie promował najnowszy album artysty pt. „Tylko śmierć może mnie zatrzymać”! Raper pojawi się w poznańskim klubie Pod Minogą już 11 kwietnia.

KaeN to aktualnie jeden z najbardziej popularnych polskich raperów! Artysta pochodzący z Sanoka tworzy od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty pt. "Żyj albo umieraj" w 2008 roku oraz "Sztuka Ulicy" w 2009 roku. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego hip hopu. Artystą zainteresowała się jedna z topowych polski wytwórni, PROSTO Label. W roku 2012 PROSTO wydało album rapera pt. "Od kołyski aż po grób" przy współpracy z DJ-em Deszczu Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa. Ten krążek zaowocował złotą płytą dla sanockiego rapera. Dwa lata później światło dzienne ujrzał hitowy album KaeNa pt. „Piątek 13-ego”, który również zagwarantował mu złotą płytę. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja i Kroolik Underwood. Charakterystyczną cechą wizerunku rapera jest czarna maska, budząca skojarzenia z Jasonem Voorheesem – bohaterem amerykańskiego horroru pt. „Piątek, trzynastego”. 13 lutego 2015 roku wytwórnia Prosto zapowiedziała kolejny album KaeNa, który będzie nosił tytuł „Tylko śmierć może mnie zatrzymać”. Z tej okazji artysta pojawi się w Poznaniu na koncercie, promującym nowe wydawnictwo!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK