Biletomat Koncerty KaeN

Koncerty: KaeN

Bilety na koncert

KaeN

termin

So, 11 kwietnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 10 kwi 2015 23:59

34 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 11 kwi 2015 16:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄KaeN w Pozaniu!

KaeN

Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie wszystkich fanów KaeNa na jego poznański koncert, który będzie promował najnowszy album artysty pt. „Tylko śmierć może mnie zatrzymać”! Raper pojawi się w poznańskim klubie Pod Minogą już 11 kwietnia.

KaeN to aktualnie jeden z najbardziej popularnych polskich raperów! Artysta pochodzący z Sanoka tworzy od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty pt. "Żyj albo umieraj" w 2008 roku oraz "Sztuka Ulicy" w 2009 roku. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego hip hopu. Artystą zainteresowała się jedna z topowych polski wytwórni, PROSTO Label. W roku 2012 PROSTO wydało album rapera pt. "Od kołyski aż po grób" przy współpracy z DJ-em Deszczu Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa. Ten krążek zaowocował złotą płytą dla sanockiego rapera. Dwa lata później światło dzienne ujrzał hitowy album KaeNa pt. „Piątek 13-ego”, który również zagwarantował mu złotą płytę. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja i Kroolik Underwood. Charakterystyczną cechą wizerunku rapera jest czarna maska, budząca skojarzenia z Jasonem Voorheesem – bohaterem amerykańskiego horroru pt. „Piątek, trzynastego”. 13 lutego 2015 roku wytwórnia Prosto zapowiedziała kolejny album KaeNa, który będzie nosił tytuł „Tylko śmierć może mnie zatrzymać”. Z tej okazji artysta pojawi się w Poznaniu na koncercie, promującym nowe wydawnictwo!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK