Biletomat Koncerty Kali - Rzeszów

Koncerty: Kali - Rzeszów

Bilety na koncert

Kali - Rzeszów

termin

Pt, 19 października 2018 godz. 19:00

miejsce

Pod Palmą
Cicha 4a, 35-326 Rzeszów

organizator

Bashesh

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 20 wrz 2018 11:10

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 paź 2018 20:25

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 paź 2018 16:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kali w Rzeszowie

Kali

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Pod Palmą z ogromną przyjemnościązapraszają na koncert Marcin "Kali" Gutkowski, promujący jego nowy album „V8T”, który odbędzie się 19.10.2018 w Rzeszowie.

Start: 19:00 Miejsce: klub Pod Palmą, ul. Cicha 4a, Rzeszów

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogęwejść tylko z opiekunem prawnym lub osobąpisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Wzór zgody: http://bashesh.com/wp-content/uploads/2018/08/zgoda-na-udział-dziecka.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

V8T”to oznaczenie jednostki napędowej automobilu Kaliego, któryza sprawąciągłego życia w trasie, stałsię dla niego swoistym drugim domem, rodząc tym samym koncept albumu. „V8T”to14 nowoczesnych numerów.To podróżna koncert u boku Kaliego, którąmożna porównaćdo rozmowy dwóch dobrym ziomków.Zacałą produkcjęna albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzyma rękęna pulsie aktualnych trendów. Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy : https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/ Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia www.bashesh.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Kali - V8T Tour!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK