Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Kali - Radom

Koncerty: Kali - Radom

Bilety na koncert

Kali - Radom

termin

So, 01 Grudzień 2018 godz. 20:00

miejsce

STREFA G2
Przemysłowa 20, 26-600 Radom

organizator

Bashesh

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 14 list 2018 15:34

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 01 gru 2018 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kali - Radom

Kali

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Strefa G2 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Marcin "Kali" Gutkowski, promujący jego nowy album „V8T”, który odbędzie się 01.12.2018 w Radomiu.

Start: 20:00 Miejsce: Klub G2, ul. Przemysłowa 20, Radom 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1932480170385326/

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: http://bashesh.com/wp-content/uploads/2018/08/zgoda-na-udział-dziecka.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

V8T” to oznaczenie jednostki napędowej automobilu Kaliego, który za sprawą ciągłego życia w trasie, stał się dla niego swoistym drugim domem, rodząc tym samym koncept albumu. „V8T” to 14 nowoczesnych numerów. To podróż na koncert u boku Kaliego, którą można porównać do rozmowy dwóch dobrym ziomków.Za całą produkcję na albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzyma rękę na pulsie aktualnych trendów.
Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: Grupa Bashesh - backstage koncertowy Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/basheshhttps://www.facebook.com/KaliGanjaMafiawww.bashesh.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Kali - V8T Tour!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.