Biletomat Koncerty Kali Iława

Koncerty: Kali Iława

Bilety na koncert

Kali Iława

termin

Pt, 21 kwietnia 2017 godz. 20:00

miejsce

Iowa Music Bar
ul. Broniewskiego 3, 14-200 Iława

organizator

Bashesh

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 06 mar 2017 16:52

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Nd, 12 mar 2017 19:06

35 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Pt, 21 kwi 2017 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kali w Iławie!

Kali

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz IOWA Music Bar zapraszają na koncert:

★ KALI ★

promujący jego nowy album „KRIME STORY”

21.04.2017 / pt.

Bilety:
1 pula - 30 zł (ilośc ograniczona)
2 pula - 35 zł (ilość ograniczona)
3 pula - 40 zł

+ Support
After Party: Wujas

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Krime Story – album koncepcyjny polskiego rapera Kaliego, którego premiera odbyła się 22 kwietnia 2016 roku. Projekt płyty został oparty na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor bestselerowych płyt "50/50", "Gdy Zgaśnie Słońce" czy "Sentymentalnie" debiutuje w roli...prozaika! Zawiła kryminalna intryga, ciężki klimat brudnych ulic "śląskiego miasta grzechu" z tłem wnikliwego socjologiczno-obyczajowego raportu ze środowiska egzystencji młodych ludzi w Polsce. Jak cienka granica dzieli dobro od zła? Kiedy człowiek zmienia się w bestię? Czy w dzisiejszych czasach istnieje jeszcze bezwarunkowa miłość?

Marcin Gutkowski aka Kali urodzony 22 pazdziernika 1981 w Krakowie.
Pierwsza przygoda z muzyką zaczęła sie w 1998 r kiedy to Kali spotkał na swojej drodze Klicza z krakowskiego hip-hopowego składu Intoksynator. Znajomośc z Intoksynatorami wytworzyła w Kalim chęć wyrażenia oraz podzielenia sie poprzez rap swoimi odczuciami co spowodowalo zapisanie pierwszej 16 wersowej zwrotki do kawałka pt " Co Ty Na To " . Efektem współpracy było zaproszenie Kaliego aby dostąpił do ekipy INS . Razem z Bastkiem i Kliczem , po raz pierwszy staje na scenie z mikrofonem w dłoni , powstają pierwsze utwory , wtedy wszystko sie zaczyna..
Współpraca z Intoksynatorami nie trwała długo aczkolwiek Kali wynosi z niej cenne doświadczenia . Mniej wiecej w tym samym czasie spotyka Tadka działającego w DMF ( Dwóch Małoletnich Fachowców twórce pierwszego nielegalu krakowskiego ) . Wydarzenia , ktore rozegrały się pośród zabytkowych kamienic Krakowa ukształtowały w Kalim jeszcze większą chęć ekspresji oraz niepochamowaną potrzebę opisywania swoich przeżyć.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK