Biletomat Koncerty Kapitan Nemo

Koncerty: Kapitan Nemo

Bilety na koncert

Kapitan Nemo

termin

So, 25 kwietnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 24 kwi 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 25 kwi 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kapitan Nemo w Krakowie!

Kapitan Nemo

Kapitan Nemo - Bogdan Gajkowski jest przedstawicielem elektronicznej odmiany rocka. Uznawany jest za prekursora stylu new romantic i electro w Polsce. Urodził się w Warszawie, jest absolwentem Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutował pod własnym nazwiskiem singlem "Dzieci muzyki", wydanym przez Tonpress. Prowadził pierwszy w Polsce zespół soulowy, o nazwie Magiczna Maszyna.

Wstęp: 19:00, Koncert 20:00

Pod pseudonimem "Kapitan Nemo" wystartował singlem Elektroniczna cywilizacja. Utwory takie jak "S.O.S dla planety", "Zimne kino", "Twoja Lorelei" stały się przebojami. Największe hity Artysty zostały wydane przez Sonic pod nazwą: "The Best Of Kapitan Nemo"

Kapitan Nemo koncertował na terenie całej Polski. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim. Jego utwory gościły na listach przebojów, także za granicą (Francja, Australia). Ostatni koncert, przed kilkuletnią przerwą odbył się w 1992 roku w Nowym Jorku. Potem nastąpił kilkuletni okres pracy kompozytorskiej i producenckiej. W tym czasie Gajkowski zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej i reklamowej. Jest kompozytorem przebojów Izabeli Trojanowskiej - "Brylanty" i "Nic naprawdę", z albumu "Układy" oraz trzech utworów, które znajdą się na nowej płycie Wokalistki.
W maju 2002 roku powrócił na rynek, z płytą „Wyobraźnia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. Pochodzą z niej 2 przebojowe single: "Na co czekasz" i "Zabierasz moje sny", do których zostały nakręcone teledyski. W połowie 2005 ukazały się dwie składanki z nagraniami Kapitana Nemo: Indiana (z reklamy firmy Kamis) - „I Love TV Adverts” (Sony BMG) oraz "Butelki z benzyną i kamienie" (z repertuaru Cool Kids Of Death) „Muzyka łączy Pokolenia” (Fonografika). Bogdan Gajkowski na zaproszenie Roberta Chojnackiego wziął udział w Saxophonic Tour 2007.
Z okazji 25-lecia działalności artystycznej Bogdana Gajkowskiego pod nazwą Kapitan Nemo rozpoczyna się seria koncertów w kilkunastu miastach Polski (pierwszy: 27 listopada w Hard Rock Cafe w Warszawie). W przyszłym roku planowane jest specjalne wydawnictwo, zawierające największe przeboje, a także nagrania premierowe.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK