Biletomat Koncerty Kraków Kapitan Nemo

Koncerty: Kapitan Nemo

Bilety na koncert

Kapitan Nemo

termin

So, 25 kwietnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 24 kwi 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 25 kwi 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kapitan Nemo w Krakowie!

Kapitan Nemo

Kapitan Nemo - Bogdan Gajkowski jest przedstawicielem elektronicznej odmiany rocka. Uznawany jest za prekursora stylu new romantic i electro w Polsce. Urodził się w Warszawie, jest absolwentem Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutował pod własnym nazwiskiem singlem "Dzieci muzyki", wydanym przez Tonpress. Prowadził pierwszy w Polsce zespół soulowy, o nazwie Magiczna Maszyna.

Wstęp: 19:00, Koncert 20:00

Pod pseudonimem "Kapitan Nemo" wystartował singlem Elektroniczna cywilizacja. Utwory takie jak "S.O.S dla planety", "Zimne kino", "Twoja Lorelei" stały się przebojami. Największe hity Artysty zostały wydane przez Sonic pod nazwą: "The Best Of Kapitan Nemo"

Kapitan Nemo koncertował na terenie całej Polski. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim. Jego utwory gościły na listach przebojów, także za granicą (Francja, Australia). Ostatni koncert, przed kilkuletnią przerwą odbył się w 1992 roku w Nowym Jorku. Potem nastąpił kilkuletni okres pracy kompozytorskiej i producenckiej. W tym czasie Gajkowski zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej i reklamowej. Jest kompozytorem przebojów Izabeli Trojanowskiej - "Brylanty" i "Nic naprawdę", z albumu "Układy" oraz trzech utworów, które znajdą się na nowej płycie Wokalistki.
W maju 2002 roku powrócił na rynek, z płytą „Wyobraźnia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. Pochodzą z niej 2 przebojowe single: "Na co czekasz" i "Zabierasz moje sny", do których zostały nakręcone teledyski. W połowie 2005 ukazały się dwie składanki z nagraniami Kapitana Nemo: Indiana (z reklamy firmy Kamis) - „I Love TV Adverts” (Sony BMG) oraz "Butelki z benzyną i kamienie" (z repertuaru Cool Kids Of Death) „Muzyka łączy Pokolenia” (Fonografika). Bogdan Gajkowski na zaproszenie Roberta Chojnackiego wziął udział w Saxophonic Tour 2007.
Z okazji 25-lecia działalności artystycznej Bogdana Gajkowskiego pod nazwą Kapitan Nemo rozpoczyna się seria koncertów w kilkunastu miastach Polski (pierwszy: 27 listopada w Hard Rock Cafe w Warszawie). W przyszłym roku planowane jest specjalne wydawnictwo, zawierające największe przeboje, a także nagrania premierowe.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK