Biletomat Koncerty Łódź Kapitan Nemo - koncert & after party

Koncerty: Kapitan Nemo - koncert & after party

Bilety na koncert

Kapitan Nemo - koncert & after party

termin

So, 09 maja 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 08 maj 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 09 maj 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kapitan Nemo w Łodzi!

Kapitan Nemo

Kapitan Nemo - znany z takich przebojów, jak „Słodkie słowo wolność”, „Twoja Lorelei”, „Wideonarkomania” czy „Nic się nie zmienia”. W czasie swojej działalności był częstym gościem różnych programów telewizyjnych, a jego piosenki utrzymywały się na pierwszych miejscach list przebojów w Polsce i za granicą ( Francja, Australia, U.S.A). Koncertował we wszystkich większych miastach w Polsce, a także w Chicago i Nowym Yorku. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim.

Otwarcie drzwi - 19:00, Rozpoczęcie koncertu - 20:00

Po kilkuletniej przerwie w działalności estradowej, w czasie której zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej, nagrał płytę p.t. „Wyobraźnia” i rozpoczął działalność koncertową. Obecna muzyka Kapitana Nemo jest jak zwykle melodyjna, a stylistycznie stanowi połączenie muzyki electro z elementami nowoczesnego gitarowego rocka. Kapitan Nemo jest pionierem muzyki elektronicznej przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w Polsce. To co proponuje teraz, również wyróżnia się na tle obecnej muzyki rozrywkowej w naszym kraju.

Kapitan Nemo z własnym zespołem rozpoczyna trasę koncertową, promującą wydanie płyty „Twoja Lorelei” w serii Złota Kolekcja. Ta płyta jest podsumowaniem jego dotychczasowej działalności. W czasie koncertów zwykle są prezentowane również nowe utwory z materiału płyty, nad którą Kapitan Nemo z Załogą właśnie intensywnie pracują.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK