Biletomat Koncerty KARNET 3 DNI koncertów + 3 DNI - KLUBY / KELIS, BRODKA, KALIBER 44 I DUŻO WIĘCEJ

Koncerty: KARNET 3 DNI koncertów + 3 DNI - KLUBY / KELIS, BRODKA, KALIBER 44 I DUŻO WIĘCEJ

Bilety na koncert

KARNET 3 DNI koncertów + 3 DNI - KLUBY / KELIS, BRODKA, KALIBER 44 I DUŻO WIĘCEJ

termin

Pt, 10 czerwca 2016 godz. 18:00

miejsce

Opera Leśna
ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

organizator

Portobello Group Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończona


 

📄SeaZone Music & Conference | 9-11 czerwca 2016, Sopot

Kelis, Brodka, Kaliber 44, Wspólna Scena, Krzysztof Zalewski, Hatti Vatti

W piątek 10.06 na deskach słynnego obiektu koncertowego wystąpią dwie nieszablonowe artystki - Kelis (US) i Brodka (Pol). 

Koncert otworzy trójmiejski producent Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee. Po nim na scenie pojawi się Krzysztof Zalewski.

Szczegóły na www.seazonesopot.pl

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
10.06.2016 / PIĄTEK

Kelis - Amerykańska wokalistka i kompozytorka (Kelis Rogers) po ojcu odziedziczyła nie tylko nazwisko, ale i muzyczną wrażliwość. Pochodzący z Harlemu Kenneth G. Rogers będąc muzykiem jazzowym ukształtował jej muzyczne fundamenty, zaś matka Eveliss, związana z przemysłem modowym rozwijała artystycznie córkę, gdy ta skończyła dwa lata. Dzięki takiemu wsparciu kocha to co robi, a za swą szczerość jest kochana. Choć początki były trudne.
Mimo pomocy The Neptunes / N*E*R*D (Pharrell Williams i Chad Hugo) w rodzimej Ameryce została doceniona dopiero po wydaniu trzeciej płyty. Lecz Europa pokochała ją od razu, od debiutanckiego krążka „Kaleidoscope” z 1999 roku. Dlatego też, tak dobrze przyjmowana jest na starym kontynencie mogąc ukazać szersze spektrum swych możliwości.

Jej ostatni, szósty album wydany dwa lata temu dla renomowanej, a nie bojącej się dźwiękowych eksperymentów wytwórni Ninja Tune, ukazał jej kolejne oblicze. Mieszając funk, soul i gospel stworzyła mistrzowskie danie jak na profesjonalnego szefa kuchni przystało… Tak! Kelis poza swym muzycznym talentem może pochwalić się oficjalnym tytułem kulinarnego mistrza.

Brodka - Laureatka trzeciej edycji Idola, zdobywczyni Fryderyków, nominowana do Paszportu Polityki nie lubi odcinać kuponów i nie boi się ryzykować. Mimo niepokornej artystycznie duszy od samego początku kariery zyskała ogromne uznanie polskiej publiczności, a każde jej kolejne wydawnictwo przekraczało rekordy sprzedaży. Obecnie ma na koncie dwie Złote i jedną podwójną Platynową Płytę, a na sopockiej scenie zagra materiał z nowego, czwartego wydawnictwa „Clashes”, którego premierę zaplanowano na 13 maja.
Album ukaże jej nową gitarową stronę, będzie odmienny od tego co grała dotychczas, a utwory nagrane w Stanach Zjednoczonych są samodzielnymi kompozycjami Brodki. O brzmienie wydawnictwa zadbał Noah Georgeson współpracujący z Joanna Newsom i Devendra Banhartem.

Krzysztof Zalewski - jeden z najlepszych polskich wokalistów, multiinstrumentalista i kompozytor. Po głównej roli w filmie „Historia Roja”, współpracy z Nosowską + Hey, Brodką i Muchami zaprezentuje się w solowym materiale. Poza utworami z albumu „Zelig” usłyszymy nowe kompozycje z jeszcze nie wydanego krążka. Będzie to prawdziwy rockowy test na żywym organizmie publiczności.

Hatti Vatti - eklektyczna mieszanka nostalgicznych brzmień lat 80-tych, minimalistycznego drum'n'bassu aż po własną wizję footwork. Na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy wypuścił dwa duże wydawnictwa, a jego utwór remixował sam Andy Stott. W Operze Leśnej towarzyszyć mu będzie Lady Katee

11.06.2016 / SOBOTA

Wspólna Scena
Po sukcesie zeszłorocznej trasy, która przeszła do historii z uwagi na wyjątkowe koncerty i legendarne aftery, supergrupa Wspólna Scena powraca aby opowiedzieć historię polskiego hip-hopu, tym razem w Trójmieście. Czterech raperów i dwóch didżejów, bezsprzecznie tworzących filary polskiej sceny, zagra klasyczne nagrania z okresu powstawania tej kultury w naszym kraju, przemieszane z własnymi hitami.
Wystąpią: na mikrofonach Sokół (WWO / TPWC / Prosto), Kosi (JWP), Włodi (Molesta Ewenement / Parias), za gramofonami: DJ Steez (PRO8L3M / Rap History Warsaw) i Mr Krime (U Know Me Records / Północ Centrum Południe). Wydarzenie poprowadzi Stasiak (2cztery7 / Alkopoligamia).
Ponad 20 lat polskiego hip-hopu w formie przekrojowego koncertu podlanego serią anegdot i dawką absurdalnego humoru. "Bierzemy przelew, oddajemy przekaz. Miazga na scenach i bis na afterach".

Kaliber 44
Legenda polskiej sceny hiphopowej, Kaliber 44 powraca z nowym albumem. Koncert w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo. Abradab i Joka mówią: “…Mimo, że chwilę nas nie było, zaczynamy tam, gdzie skończyliśmy. To będzie album dla naszych wiernych fanów, zrobiony w taki sposób, w jaki my czujemy i rozumiemy hip-hop.”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK