Biletomat Koncerty Warszawa Kasia Kowalska

Koncerty: Kasia Kowalska

Bilety na koncert

Kasia Kowalska

termin

Nd, 29 Październik 2017 godz. 19:00

miejsce

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety


Standard (miejsce stojące)

I PULA

dostępna do
Pt, 06 paź 2017 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsce stojące)

II PULA

dostępna do
Pt, 27 paź 2017 15:00

66 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kasia Kowalska wystąpi w Stodole!

KASIA KOWALSKA

otwarcie drzwi – 18:00, start koncertu – 19:00

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat.

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel "Aya”.Premierę nowego albumu zaplanowano na jesień 2017. Zapraszamy na pełen przebojów, magii i niesamowitej energii koncert: Kasia Kowalska „The Best Of”!

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.