Biletomat Koncerty Kat & Roman Kostrzewski

Koncerty: Kat & Roman Kostrzewski

Bilety na koncert

Kat & Roman Kostrzewski

termin

So, 31 października 2015 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 31 paź 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kat & roman Kostrzewski zagrają w Zabrzu!

Kat & Roman Kostrzewski

KAT & Roman Kostrzewski powracają z zamierzchłej przeszłości... 29 lat temu,w 1986 roku, zespół zadebiutował płytą "Metal and Hell”,jej polskojęzyczna wersja zatytułowana „666” została wydana w tym samym roku i zyskała rzesze zagorzałych fanów, stając się pozycją absolutnie kultową.

Start godz: 20:00
Wejście do klubu od godz: 19:00

Przez ostatnich kilka lat płyta była niedostępna w oficjalnej sprzedaży,między innymi dlatego, latem 2014 roku Roman Kostrzewski wraz z zespołem zaszyli się w studiu, by ponownie nagrać album.„666” w wersji anno domini 2015 brzmi pierwotnie i dziko, ma w sobie magię wydawałoby się, że zarezerwowaną tylko dla oryginalnych nagrań sprzed blisko trzydziestu lat - ta płyta żyje i kipi energią. Tak sesję nagraniową wspomina Roman Kostrzewski:“Raven Studio w Skrzyszowie umożliwiało nagranie na ‚ setkę' podstawy instrumentalnej a więc bębnów, basu i gitar.W przerwach od nagrań, w tych samych warunkach brzmieniowych,
rejestrowaliśmy ślady wokali i solówek. W ciągu niespełna sześciu dni mieliśmy nagraną całość. Dzięki temu uniknęliśmy nakładek i wielu dni spędzonych w studiu a jednocześnie zachowaliśmy żywy charakter wykonania, który łatwo utracić przy wielodniowych sesjach”.
W ten z pozoru prosty sposób materiał zawarty na "666" zyskał nowe, współczesne brzmienie i klimat.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK