Biletomat Koncerty KAT & Roman Kostrzewski

Koncerty: KAT & Roman Kostrzewski

Bilety na koncert

KAT & Roman Kostrzewski

termin

Nd, 10 kwietnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 kwi 2016 23:59

44 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 10 kwi 2016 16:00

49 PLN

Wyprzedane 

📄KAT z Romanem Kostrzewskim wracają do Poznania

KAT & Roman Kostrzewski

Po rewelacyjnym, jesiennym koncercie KAT z Romanem Kostrzewskim wracają do Poznania! Już 10.04 w poznańskim klubie Blue Note legenda polskiej sceny metalowej zagra przekrojowy set ze swoimi największymi przebojami.

Po ostatniej, wyjątkowej trasie promującej na nowo wydany album "666" Roman Kostrzewski wraz z KATem wracają na trasę! KAT to polska legenda muzyczna dla fanów cięższego grania. Zespół powstał w Katowicach na przełomie 1979 i 1980 roku z inicjatywy gitarzysty Piotra Luczyka oraz perkusisty Ireneusza Lotha. Zespół określany jest jako prekursor rodzimego heavy i thrash metalu. Obok zespołów Turbo i TSA należał do tzw. "Wielkiej Trójcy Polskiego Metalu". Na przestrzeni lat zespół wypracował sobie własne, charakterystyczne brzmienie inspirowane m.in. wczesnymi dokonaniami grupy Metallica. Niestety w 2004 roku na skutek konfliktu z założycielem grupy, Piotrem Luczykiem, zespół opuścił wieloletni wokalista Roman Kostrzewski. Po tym zajściu z inicjatywy wokalisty Romana Kostrzewskiego i perkusisty Ireneusza Lotha w następstwie rozłamu w zespole KAT powstał zespół KAT & Roman Kostrzewski. Muzycy pomijają to wydarzenie w swej historii, uznawszy KAT & Roman Kostrzewski jako spadkobiercę dokonań pierwotnego zespołu. KAT to zespół z niesamowitym dorobkiem muzycznym. Muzycy mają na koncie 9 albumów studyjnych, 3 albumy koncertowe i 3 kompilacje, natomiast w nowym składzie zespół wydał 2 płyty: „Biało-czarna”, która doszła aż na 4 miejsce na liście OLiS oraz „Buk – akustycznie”, który w zeszłym roku zagościł na 7 pozycji listy OLiS. Mimo upływu czasu i 35 lat na scenie, muzycy nadal prezentują niesamowite show z ogromną dawką energii i tego na pewno nie zabraknie na wiosennej trasie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.p

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK