Biletomat Koncerty KAT & Roman Kostrzewski

Koncerty: KAT & Roman Kostrzewski

Bilety na koncert

KAT & Roman Kostrzewski

termin

Nd, 10 kwietnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 09 kwi 2016 23:59

44 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 10 kwi 2016 16:00

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄KAT z Romanem Kostrzewskim wracają do Poznania

KAT & Roman Kostrzewski

Po rewelacyjnym, jesiennym koncercie KAT z Romanem Kostrzewskim wracają do Poznania! Już 10.04 w poznańskim klubie Blue Note legenda polskiej sceny metalowej zagra przekrojowy set ze swoimi największymi przebojami.

Po ostatniej, wyjątkowej trasie promującej na nowo wydany album "666" Roman Kostrzewski wraz z KATem wracają na trasę! KAT to polska legenda muzyczna dla fanów cięższego grania. Zespół powstał w Katowicach na przełomie 1979 i 1980 roku z inicjatywy gitarzysty Piotra Luczyka oraz perkusisty Ireneusza Lotha. Zespół określany jest jako prekursor rodzimego heavy i thrash metalu. Obok zespołów Turbo i TSA należał do tzw. "Wielkiej Trójcy Polskiego Metalu". Na przestrzeni lat zespół wypracował sobie własne, charakterystyczne brzmienie inspirowane m.in. wczesnymi dokonaniami grupy Metallica. Niestety w 2004 roku na skutek konfliktu z założycielem grupy, Piotrem Luczykiem, zespół opuścił wieloletni wokalista Roman Kostrzewski. Po tym zajściu z inicjatywy wokalisty Romana Kostrzewskiego i perkusisty Ireneusza Lotha w następstwie rozłamu w zespole KAT powstał zespół KAT & Roman Kostrzewski. Muzycy pomijają to wydarzenie w swej historii, uznawszy KAT & Roman Kostrzewski jako spadkobiercę dokonań pierwotnego zespołu. KAT to zespół z niesamowitym dorobkiem muzycznym. Muzycy mają na koncie 9 albumów studyjnych, 3 albumy koncertowe i 3 kompilacje, natomiast w nowym składzie zespół wydał 2 płyty: „Biało-czarna”, która doszła aż na 4 miejsce na liście OLiS oraz „Buk – akustycznie”, który w zeszłym roku zagościł na 7 pozycji listy OLiS. Mimo upływu czasu i 35 lat na scenie, muzycy nadal prezentują niesamowite show z ogromną dawką energii i tego na pewno nie zabraknie na wiosennej trasie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.p

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK